Новини кафедри

На запрошення Національного агентства з забезпечення якості вищої освіти ІІНО КНУБА був представлений на тренінгу для експертів з акредитації освітніх програм

72762237 2896814560385206 913467723416076288 n В Україні починає працювати пул експертів з акредитації освітніх програм закладів вищої освіти. Саме вони будуть визначати, чи відповідають програми українських вишів світовим вимогам до підготовки фахівців.

Участь у круглому столі "Від реалізації прав з управління спільним майном до виконання обов’язків через формування інституту професійного управителя"

73321639 902668063467518 7588679652609097728 n

Завідувач кафедри економіки та менеджменту ІІНО КНУБА, доктор економічних наук, доцент Іннола Вікторівна Новикова взяла участь у круглому столі  у Міністерстві розвитку громад та територій України.

19 червня в ВСП "ІІНО КНУБА" відбулась державна атестація студентів спеціальності "Менеджмент" освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр". Усі студенти отримали позитивні оцінки

14 червня співробітники ВСП "ІІНО КНУБА" провели профорієнтаційну роботу в Ржищівському будівельному технікумі

Перед студентами виступив директор ВСП "ІІНО КНУКБА" Михальченко О.А., провели бесіди зі студентами завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій Прусов Д.Е. та завідувач кафедри економіки та менеджменту Новикова І.В.

Відкрита лекція з дисципліни "Ділове адміністрування"

20 березня 2018 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни "Ділове адміністрування" кандидатом педагогічних наук, доцентом, доцентом кафедри економіки та менеджменту Кубановим Русланом Анатолійовичом

ІІНО КНУБА один із небагатьох навчальних закладів в Україні, який готує менеджерів та економістів для будівельної галузі

Інтерв’ю з Іннолою Новиковою, доктором економічних наук, доцентом, завідувачем кафедри економіки та менеджменту ІІНО КНУБА дивіться за посиланням https://youtu.be/Su3piRV4M84

Наші викладачі найкращі! Подяки Іннолі Новиковій

Подяки доктору економічних наук, доценту, завідувачу кафедри економіки та менеджменту Іннолі Новиковій за високий професіоналізм при проведенні наукової експертизи від директора Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету професора С.В.Філиппової та від голови правління ОСББ «Аркадіївський»  К.О.Танащук – за методичну підтримку в розробці керівних нормативних документів ОСББ.

Участь в IV Міжнародній науково-технічній конференції «Ефективні технології в будівництві»

Учасниками конференції, яка відкрилась 27 березня в КНУБА, стали доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки та менеджменту ВСП "IIНО КНУБА" Iннола Новикова, кандидат економічних, доцент кафедри Марина Климчук, викладач кафедри Тетяна Iльїна.