Представники ВСП «ІІНО КНУБА» отримали подяки за сумлінну працю і високий професіоналізм від міського голови Києва та РДА

За вагомий особистий внесок у професійній діяльності відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», соціально-економічний, культурно-освітній, науково-технічний розвиток України і її столиці – міста Києва, значні здобутки у професійній, громадській діяльності, самовіддану працю та з нагоди 31-ї річниці незалежності України подяки отримали:

Петроченко Олексій Вячеславович – директор Інституту інноваційної освіти КНУБА;

Новикова Іннола Вікторівна – заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання;

Прусов Дмитро Едуардович – завідувач кафедри будівництва та  інформаційних технологій;

Авдєєва Наталія Юріївна – завідувач кафедри архітектурно-проектної  справи;

Чудовська Вікторія Анатоліївна – завідувач кафедри менеджменту та управління територіями;

Петрова Оксана Леонідівна – начальник відділу кадрів.

Також  подяку від Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за сумлінну наполегливу працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до покладених обов’язків  та з нагоди відзначення Дня Незалежності України отримали:

Зінич Петро Лукинович – завідувач кафедри цивільної інженерії;

Сотнікова Ірина Миколаївна – головний бухгалтер;

Очаковська Юлія Вікторівна – заступник головного бухгалтера;

Макатьора Дмитро Анатолійович – керівник навчального відділу;

Гришин Олександр Ігорович – начальник експлуатаційно-господарського відділу.

Пишаємося нашими колегами та бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я та нових професійних звершень в ім’я рідної України!

ПЕРЕМОЖЕМО! ВІДБУДУЄМО! БУДЕМО ЩАСЛИВІ!

depositphotos 42860573 stock photo ukrainian flag and the coat