Співпраця

Співпраця Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури з державними установами, провідними підприємствами будівельної галузі й житлово-комунального господарства, спорідненими вищими навчальними закладами спрямована на активну розбудову Інституту, підвищення освітніх стандартів, пошук та створення нових можливостей для додаткового професійного зросту його працівників та студентів, сприяння поширенню позитивного іміджу Інституту, як провідного закладу будівельного профілю в системі післядипломної освіти України.

Наразі укладено низку двосторонніх і багатосторонніх угод про співпрацю на різних рівнях.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Logowork Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 Logo Ua Федерація роботодавців України
 Logoua5a Громадська рада при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Kiyiv Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
Kiyivvodokanal1 ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал»
 Logo Blue Донбаська національна академія будівництва і архітектури
 Logo Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG
Logoinfokurs Центр підготовки авіаагентів
Kod Logo Освітній центр для дітей та дорослих
 Logo
Високотехнологічні компоненти в комплексні рішення для мереж передачі даних, кабельного, супутникового, цифрового та IPTV.
Всебічна технічна підтримка і професійне сервісне обслуговування.