Співпраця

Співпраця Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури з державними установами, провідними підприємствами будівельної галузі й житлово-комунального господарства, спорідненими вищими навчальними закладами спрямована на активну розбудову Інституту, підвищення освітніх стандартів, пошук та створення нових можливостей для додаткового професійного зросту його працівників та студентів, сприяння поширенню позитивного іміджу Інституту, як провідного закладу будівельного профілю в системі післядипломної освіти України.

Опитування представників компаній - працедавців.
Дослідження основних чинників, важливих для працевлаштування випускників ЗВО, та оцінки якості освітніх послуг київського національного університету будівництва і архітектури серед роботодавців на ринку праці.

Місця проходження практики студентів оп "Публічне управління та адміністрування"

Наразі укладено низку двосторонніх і багатосторонніх угод про співпрацю на різних рівнях.

Emblema NMU   Меморандум про співробітництво з Національним медичним університетом ім. О.О.Богомольця

НАШІ ПАРТНЕРИ

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
  Федерація роботодавців України
  Громадська рада при Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва
Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації
ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал»
  Донбаська національна академія будівництва і архітектури
  Європейська Економічна Палата Торгівлі, Комерції та Промисловості EEIG
Центр підготовки авіаагентів
Освітній центр для дітей та дорослих

Високотехнологічні компоненти в комплексні рішення для мереж передачі даних, кабельного, супутникового, цифрового та IPTV.
Всебічна технічна підтримка і професійне сервісне обслуговування.

AEBG 1024x514 Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі»

GITN s 1

Всеукраїнська громадська організація «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури»

iceg logo1