Кафедра цивільної інженерії ІІНО КНУБА є випускаючою кафедрою, яка готує бакалаврів та магістрів зі спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Вона є правонаступницею кафедри інженерних систем будівель і споруд, яка була заснована в 1993 році.
Очолює кафедру кандидат технічних наук, дійсний член Академії будівництва і архітектури України, професор Зінич Петро Лукинович.

Розповідаючи про свій дуже цікавий шлях у професію (інтерв’ю дивіться за посиланням), Петро Лукинович порівнює фахівців, які навчаються за освітніми програмами спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», з лікарями і наголошує, що вони є дуже затребуваними на ринку праці і їх професійна діяльність відіграє надзвичайно важливу роль у сучасному суспільстві: «Це спеціалізація майбутнього, де реалізуються творчі задуми, креативність в архітектурно-будівельних проєктах та формується безпечне і комфортне середовище для діяльності людей. Представники цієї професії, наші випускники, турбуються про здоров’я людей, забезпечуючи їх чистою водою, повітрям, теплом…». 

Унікальність спеціалізації «Будівництво та цивільна інженерія» полягає ще й у тому, що вона поєднує знання, необхідні архітектору, планувальнику та інженеру-будівельнику. Отримати ці знання і оволодіти необхідними професійними навичками можна в ІІНО КНУБА.

«Ми дуже раді, що допомагаємо вирішувати надзвичайно важливу проблему для нашої молоді, яка навчається в закладах 2 рівня акредитації – коледжах, технікумах. Закінчивши ці навчальні заклади і отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший  спеціаліст», вони приймають важливе рішення продовжувати освіту. А наш навчальний заклад створює усі необхідні умови, щоб наші студенти, за необхідності, могли поєднувати навчання і роботу. Причому, ми ретельно опрацювали нові інтегровані навчальні плани і знайшли можливість без втрати якості освіти скоротити термін навчання для бакалаврів до 1 року і 10 місяців. Також впроваджуються прогресивні форми навчання, які поєднують заочну форму, дистанційну, що дає можливість студенту опрацьовувати новий матеріал під керівництвом викладачів, перебуваючи поза межами Інституту».

Спеціалізація «Будівництво та цивільна інженерія» – елітна і широко затребувана, як у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, так і муніципального управління всіх рівнів.

Сфера професійної діяльності випускників включає
проєктування будівель та споруд; проектування міст, районів, площ, садово-паркових об'єктів; розробку дизайн-проєктів інтер'єрів приміщень; підготовку графічних креслень та розрахунків; координацію процесу розробки проєктної документації на всіх етапах; авторський нагляд за будівництвом архітектурних об’єктів.

Основне завдання фахівців зі спеціалізації «Міське будівництво і господарство» полягає в розробці містобудівних програм і проєктів, спрямованих на забезпечення і підтримку збалансованого стану міста та його систем в ході еволюційного розвитку.

Студенти спеціалізації „Будівництво та цивільна інженерія” набувають навичок раціонального проєктування нових міських масивів та житлових і громадських будівель, а також реконструкції окремих будівель і споруд із урахуванням нормативних вимог до планування житлової забудови.

У поєднанні із навчальним процесом на кафедрі цивільної інженерії проводиться науково-дослідна робота.
Професорсько-викладацький склад кафедри знаходиться у тісній взаємодії зі спорідненими кафедрами КНУБА (теплогазопостачання і вентиляції, водопостачання і водовідведення). Результати наукових досліджень доповідаються на університетських, всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференціях, регіональних науково-методичних семінарах, у наукових статтях та монографіях, наукових журналах та науково-технічних збірниках.
Тематика наукових досліджень професорсько-викладацького складу співпадає з напрямом підготовки фахівців для економіки України.

Приєднуйтесь до нашої команди!

79888057 1429133227235212 2682679338070966272 o

s

Фото з архіву інституту

Про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2020 році дивіться тут

Випускники коледжів - це особлива когорта студентів, які вже є досвідченими фахівцями у своїй галузі, бо переважно суміщали роботу і навчання, мають серйозні амбіції щодо кар’єрного зростання, реалізувати які і допомагають отримані знання і навички, засвідчені дипломом  Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Сьогодні система неповної вищої освіти посідає значне місце у задоволенні освітніх потреб особистості і суспільства, а диплом молодшого спеціаліста стає все популярнішим документом про освіту для української молоді. Адже знання та навички, які отримують студенти коледжів і технікумів, є особливо затребуваними на ринку праці. Проте сучасні реалії цього ринку диктують і інші вимоги. Зокрема, щодо необхідності продовження освіти. Випускники коледжу – прекрасні фахівці у своїй галузі, але якщо молода людина хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненою у завтрашньому дні, рухатися далі, займати керівні посади, потрібно задуматися про отримання додаткової освіти. Деякі вирішують цю проблему за допомогою різноманітних тренінгів, програм, курсів підвищення кваліфікації і т.д. Але є інша категорія людей – бажаючі закріпити та розширити свої навички шляхом здобуття вищої освіти.

Саме для таких людей – цілеспрямованих, амбітних, розумних щороку відкриває свої двері Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА. Інститут є провідним навчальним закладом в системі вищої освіти України будівельного профілю.

Головними напрямами його діяльності є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою набуття ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше здобутих та на основі повної середньої освіти. Підготовка фахівців здійснюється за освітнім рівнем «бакалавр», «магістр».

Навчання проводиться за напрямами підготовки: Будівництво, Геодезія, картографія та землеустрій, Менеджмент, Економіка та підприємництво, Комп'ютерна інженерія.

Студенти цінують те, що навчальні програми, графіки занять і сесій в ІІНО максимально адаптовані до потреб кожного студента. Вони мають гнучкий графік занять та сесій за скороченими термінами. Також мають можливість обрати оптимальну для себе форму навчання – денну, заочну, дистанційну, змішану.

Тож запрошуємо до ІІНО КНУБА! 

Про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2020 році дивіться тут.

Ми чекаємо на розумних, амбітних, цілеспрямованих студентів і обов’язково виправдаємо їх очікування.

DSC02579

DSC02581

DSC02594

DSC02596

DSC02597

Творчий конкурс серед випускників Житомирського технологічного коледжу, котрі висловили бажання після закінчення навчального закладу продовжити навчання в ІІНО КНУБА. Фото з архіву. 2019 рік.

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

Нагадуємо, що 87,1 тис вступників складали основну сесію ЄВІ з іноземної мови 1 липня 2020 року.

 

Серед спеціальностей, за якими здійснює підготовку та випуск бакалаврів одна з найбільших і найпопулярніших серед студентів ІІНО КНУБА кафедр – кафедра архітектурно-проєктної справи, вже кілька років поспіль великим попитом користується спеціальність 022 «Дизайн» (галузь знань 02 «Культура і мистецтво»).

Дизайнер – це професія, яка є однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці. В еру яскравих емоцій та краси саме дизайнер створює такі речі, які дозволяють додати у життя більше кольорів. Заробітні плати у дизайнерів досить високі, проте й працювати доводиться багато і наполегливо. Але спочатку потрібно оволодіти необхідними ґрунтовними сучасними знаннями і навичками, які допоможуть стати кваліфікованим і дипломованим фахівцем. Отримати їх запрошуємо в ІІНО КНУБА.

Про сферу професійної діяльності випускників, які навчаються за спеціальністю 022 «Дизайн», розповідає завідуюча кафедрою, кандидат архітектури, доцент Наталія Авдєєва.

Дизайн-проєктування інтер’єру приміщень різних типів. Дизайн за визначенням – це сучасне мистецтво художнього конструювання, розробка зразків раціональної побудови предметного середовища. Саме слово «ДИЗАЙН» італійського походження від «Disegno». У перекладі воно має кілька значень: задум, план, намір, мета, креслення, ескіз, начерк, малюнок, візерунок, модель, шаблон, схема, композиція. 

Професія дизайнера інтер’єрів включає весь процес оформлення інтер’єру, починаючи з планування приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустики, оздоблення стін і закінчуючи розміщенням меблів, текстильним дизайном.

Дизайнер інтер’єру – це фахівець зі створення нових проєктів гармонійного середовища для поліпшення умов життя людини. Він створює неповторну обстановку, стиль, красу і затишок в приміщенні, втілюючи в реальність мрії і настрої замовників. У дизайні інтер’єру існує безліч різних стилів, що сформувалися в різні історичні епохи, наприклад хай-тек, деконструктивізм, романський, модернізм і … ще десятки, якщо не сотні.

Предметний дизайн. Дизайн інтер’єру не закінчується на виборі будівельних матеріалів, меблів або світильників. Важливу роль у сучасному інтер’єрі грають дрібні деталі, прикраси та аксесуари. Тому все більшої популярності набуває предметний дизайн.

Завдяки неординарному використанню предметів інтер’єру будь-яке приміщення стає особливим. Адже саме дрібниці збагачують інтер’єр і надають йому певний шарм.

Ландшафтний дизайн. Ландшафтний дизайнер - це і художник, і садівник, і архітектор в одній особі. Він повинен бути одночасно і романтиком, і прагматиком, і натурою творчою, і мати математичний склад розуму.  Під поняттям «ландшафтний дизайн» ховається дуже складна наука; це професія, яка об’єднує в собі безліч інших спеціальностей; ландшафтник повинен володіти певними знаннями в інженерії та архітектурі, математиці та образотворчому мистецтві, біології та ґрунтознавстві, мистецтвознавстві та психології, садівництві та колористиці, розбиратися в механіці, геометрії, хімії, знати комп’ютерні програми… Якщо Ви обираєте дану професію, пам'ятайте: вам доведеться бути архітектором, художником, ботаніком, біологом, дендрологом, флористом, хіміком, водопровідником і будівельником в одній особі. 

Графічний дизайн. Графічний дизайн - художньо-проєктна діяльність по створенню гармонійного та ефективного візуально-комунікативного середовища. Графічний дизайн вносить інноваційний внесок у розвиток соціально-економічної та культурної сфер життя, сприяючи формуванню візуального ландшафту сучасності.

Графічний дизайн як дисципліну можна віднести до числа художніх та професійних дисциплін, що фокусуються на візуальній комунікації та уяві. Для створення і комбінування символів, зображень або слів використовуються різноманітні методики з метою сформувати візуальний образ ідей і послань. Графічний дизайнер може користуватися друкарським оформленням, образотворчими мистецтвами і техніками друкування сторінок для виробництва кінцевого результату. Графічний дизайн як термін часто застосовують при позначенні самого процесу дизайну, за допомогою якого створюється комунікація, так і при позначенні продукції (результатів), яка була отримана після закінчення роботи.

Сьогодні, у період постійної зміни і появи нових специфічних сфер діяльності людини, швидкоплинної реалізації новітніх технологічних процесів, є велика необхідність у спеціалістах, які вміють виконувати на високому художньому рівні дизайн предметного і просторового середовищ. Колектив високофахових викладачів-практиків кафедри архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА запрошує вас стати частиною нашої команди. У майбутньому кількість професій у цій сфері на стику творчості і технологій лише зростатиме.  

websprint me creative

В ІІНО КНУБА  розпочинаються нові курси дистанційного навчання, які розширять ваші уявлення про архітектуру, відкриють загадкові і надзвичайно цікаві сторінки «монументального літопису життя», допоможуть зрозуміти і оцінити сучасні тенденції містобудування та осягнути величність його майбутнього.

zag

Викладачі-практики з великим досвідом роботи і високим фаховим рівнем, підтвердженим сертифікатами європейського зразка, допоможуть оволодіти практичними навичками проєктування об’єктів за найсучаснішими світовими технологіями та зрозуміти секрети комп’ютерної графіки у дизайні та поліграфії, навчать основам академічного рисунку, який є фундаментом усіх видів образотворчого мистецтва.

ist

ris.jpg

BIM

В ІІНО КНУБА розроблено спеціальні курси і для дітей 8-11 років, які роблять свої перші кроки в царині образотворчого мистецтва та живопису. Для них пропонується цікава програма, котра у дистанційному режимі допоможе змістовно і з користю провести канікули та, можливо, закласти фундамент для майбутньої професії.

dit.jpg

По закінченню курсів та за результати контрольного оцінювання слухачі отримують сертифікат про підвищення кваліфікації.

Детальніше про курси, їх програму, читайте за посиланням та робіть свій вибір!
https://iino.knuba.edu.ua/…/kursy-pidvyshchennia-kvalifikat…
https://iino.knuba.edu.ua/…/kursy-pidvyshchennia-kvalifikat…

Сторінка 1 із 105

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА