Вітаємо з успішним завершенням навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Створення та підтримка WEB-сайтів».

Завдяки ефективній роботі відділу підвищення кваліфікації ІІНО КНУБА успішно пройшов відбір серед навчальних закладів України для організації підвищення кваліфікації безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2019 рік. Великою популярністю серед слухачів наразі користується напрямком «Створення та підтримка WEB-сайтів». Адже наявність власного сайту підприємства, організації, навчального закладу тощо стає актуальним питанням сьогодення. Web-сайт - це своєрідний інтерфейс між підприємством та його оточенням - партнерами, постачальниками, клієнтами. Тому створення сайта є одним з головних завдань підприємницької діяльності, в тому числі і в мережі Internet.

ІІНО КНУБА має всі можливості для якісного навчання слухачів у відповідності до найвищих освітніх стандартів – високопрофесійний викладацький склад, необхідна матеріальна база, сучасне комп’ютерне обладнання. Графік занять та іспитів максимально адаптований до потреб учасників навчального процесу. Тому відгуки слухачів про рівень організації навчання, набуті знання і навички лише позитивний.

IMG 5fa43dbd61af35b63c3101d94e7a7653 V

IMG 4730f295c44d89f4fbcac20f38cc9dc4 V

 

У день народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Нехай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!

1934 1 418x315

На процедурі урочистого підписання меморандуму "Дорожня карта впровадження інформаційного моделювання будівель (ВІМ) при створенні об’єктів будівництва, об’єктів архітектури" були присутні і представники ІІНО КНУБА.

Ця подія стала знаковою для будівельної сфери України, адже презентована Дорожня карта  передбачає імплементацію європейських підходів і принципів у державні стандарти Україні і внесення відповідних змін до інших нормативних документів.

Інформаційне моделювання будівельного об’єкта  дозволить  підвищити якість проєктів та безпеку зведення об'єктів.

З впровадженням ВІМ-технологій (Building Information Model)  в законодавче поле, яке заплановане вже на наступний рік, на державному рівні розпочнеться формування засад, які є необхідні для успішного впровадження Єдиної електронної системи у сфері будівництва.

Учасниками підписання меморандуму "Дорожня карта впровадження інформаційного моделювання будівель (ВІМ) при створенні об’єктів будівництва, об’єктів архітектури" стали представники Мінрегіон, Офіс ефективного регулювання, Конфедерація будівельників України, УЦСС та Міждержавна гільдія інженерів консультантів.

IMG 6712

5 22

З днем народження вітаємо диспетчера сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи у м. Вінниця Лауру Авіківну Довгань.

Шановна Лауро Авіківно!

Прийміть наші щиросердні вітання і найкращі побажання.

Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості.

1 5c5da45fdbb06

30 листопада на Steel Freedom Architecture Festival  відбувся фінал STEEL FREEEDOM 2019, що визначив переможців цьогорічного студентського архітектурного конкурсу та найцікавіші проєкти на думку журі, партнерів та глядачів. Активну участь у конкурсі взяли команди студентів КНУБА.

В першій частині фестивалю Steel Freedom Architecture Festival 20 команд фіналістів STEEL FREEDOM 2019 презентували свої конкурсні проєкти у двох категоріях:

  • Створення проєкту соціального офісу з громадською приймальнею міського голови в м. Маріуполь (Замовник Маріупольська міська рада*)
  • Створення проєкту житлового комплексу Alfa Residence в м. Дніпро» (Проект надано UTG Residence, девелопер проєкту DC Evolution)

Представники журі  –  знані архітектори України та експерти в будівельній галузі, оцінювали 20 проєктів команд фіналістів відповідно до наступних критеріїв: використання металевих конструкцій, як основного матеріалу реалізації ідеї проєкту, відповідність архітектурної та конструктивної форм, містобудівна концепція, функціональність і художня виразність, оригінальність і новизна ідеї.

Аудитор компанії Baker Tilly слідкувала за ходом голосування та виставлення оцінок журі під час захисту конкурсних проєктів, а також здійснювала контроль під час підрахунку голосів, забезпечуючи прозорість та коректність даних.

Команди Київського національногоуніверситету будівництва та архітектури посіли призові місця в обох категоріях, отримали грошові сертифікати. Також студенти КНУБА отримали багато ексклюзивних нагород, призів, подарунків у багатьох номінаціях.

Детальніше про переможців читатйте тут.

Вітаємо кураторів та студентів КНУБА  з переконливою і яскравою перемогою!

А студента ІІНО КНУБА Влада Губрія вітаємо з достойним виходом його команди у фінал конкурсу!

5 53

5 7

5 13

5 14

5 20

5 38

5 26

79758128 1417065718441963 9175631920581574656 o

5 48

5 52

 

Сторінка 1 із 81

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА