27 листопада 2023 року у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» відбулася відкрита лекція на тему «Стилістика сучасної архітектури і проектування», яку  для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальностями 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія», провів італійський архітектор, голова Міжнародного Форуму «Людина та Архітектура», почесний професор Київського національного університету будівництва та архітектури Луїджі Фьюмара.

photo 2023 11 27 10 25 56 2

Всього до лекції приєдналося понад 100 здобувачів освіти різних курсів навчання - частина студентів слухала лектора безпосередньо у лекційній аудиторії, частина приєдналася онлайн.

Особлива увага була приділена розвитку органічної архітектури на сучасному етапі, яка  стала новітнім підходом в проектуванні, базованому на трьох основних чинниках: людині, функціональному призначенні споруди та природньому оточенні.

Своїм головним завданням органічна архітектура, на противагу тій самій архітектурі функціоналізму, ставить творення будинків природньо вписаних в оточуючий простір та будівель, що максимально використовують особливості натуральних матеріалів.

Оскільки Луїджі Фьюмара є всесвітньо відомим фахівцем з органічної архітектури, інтерес до його лекції у студентів непересічний, адже це унікальна можливість поспілкуватися з людиною, яка більше 20 років досліджує розвиток та принципи органічної архітектури й дизайну середовища та успішно втілює їх у власних проєктах, почути про результатами досліджень від самого їх автора.

Лектор звернув особливу увагу на те, як органічний дизайн середовища виражає тенденції розвитку свідомості людини, зокрема прагнення до свободи й індивідуальності, здорового способу життя, самопізнання та розвитку тощо.

Щиро дякуємо професору Луїджі Фьюмара за змістовну та цікаву лекцію!

photo 2023 11 27 10 25 56

Відбулася робоча зустріч в.о. директора ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», доктора економічних наук, професора Олексія Шкуратова з стейкхолдером,  італійським архітектором, головою Міжнародного Форуму «Людина та Архітектура», почесним професор Київського національного університету будівництва та архітектури Луїджі Фьюмарою. 

Луїджи погодився очолити hub органічної архітектури, створений на базі кафедри інноваційної архітектури і дизайну Інституту.

Крім того італійський архітектор погодився консультувати  дипломні та курсові  робіти з тематикою органічної та біонічної архітектури.

photo 2023 11 24 09 45 18

Інститут інноваційної освіти КНУБА запрошує на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників. А також осіб, які були позбавлені кваліфікаційного сертифікату. Набір групи триває до 10 грудня 2023 року.

Термін навчання: 10 календарних днів з 11 по 22 грудня 2023 року.
Вартість навчання становить – 4500,00 грн.
Форма навчання дистанційна, за допомогою платформи Zoom.
По завершенню навчання, слухачі складають кваліфікаційний іспит у вигляді тестування. І у разі успішного його складання, отримують Свідоцтво про підвищення кваліфікації сертифікованого інженера-землевпорядника або інженера-геодезиста.
Для проходження курсів необхідно подати документи, а саме:
- картку слухача з вклеєною фотокарткою;
- копію паспорта громадянина України (1,2 стор.) або ID картки;
- копію диплома вищу освіту за спеціальністю;
- копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника, інженера-геодезиста (крім осіб, які підвищують кваліфікацію після позбавлення кваліфікаційного сертифіката за рішенням Кваліфікаційної комісії);
- квитанцію про оплату;
- оформлений з Вашої сторони договір та акт в двох екземплярах.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
+380730261281; +380981080662 - Труш Ірина Петрівна.
Всі необхідні документи ( крім договору та акту) можна відправити на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
або доставити особисто за адресою:
м. Київ, вул. Освіти, 4, каб.232
 Завжди Вам раді! З повагою Ірина Труш!
 

photo 2023 11 24 09 45 48

23 листопада студенти ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» мали унікальну можливість поспілкуватися з представниками  компанії Genfasad, яка є офіційним представником в Україні відомих світових брендiв Gentaş i Kalesinterflex (Туреччина).

Здобувачам освіти було запропоновано послухати відкриту лекцію на тему: «Використання HPL панелей Gentaş і широкоформатного керамограніту Kalesinterflex для влаштування навісних вентильованих фасадів та внутрішнього оздоблення».

photo 2023 11 24 09 54 38

photo 2023 11 24 09 54 38 2

Лекцію читали співробітники компанії Аліса Тімакова (керівник відділу маркетингу), Юлія Кочнєва (менеджер проєктів), Олександр Єрмаков (менеджер проєктів), Наталя Степасюк (керівник проєктів).

Студенти мали унікальну можливість поспілкуватися з Генеральним директором компанії GENFASAD Кемалєм Сулеймановим.

Цікаво, що спілкування відбувалося в стінах власного шоуруму ARCHICLUB, де представленi бренди сучасних будiвельних матерiалiв, що входять до першої трiйки свiтових виробникiв. Тут, в одному приміщенні, поєднанні одразу 3 матерiали, якi повнiстю закривають питання фасадiв, вiкон, дверей та iнтер'єрних рiшень.

photo 2023 11 23 11 10 58

photo 2023 11 23 11 10 58 2

«Враження у здобувачів освіти, багато з яких вже працюють за фахом, найкращі – актуальна тема, сучасні підходи, цікавий, пізнавальний контент, - наголошує кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри інноваційної архітектури та дизайну ІІНО КНУБА Олексій Ященко. - Освітній захід проведено на високому професіональному рівні, і, беззаперечно, він матиме важливе значення у ракурсі здобуття студентами необхідних компетентностей для професійної діяльності за обраною спеціальністю. Висловлюємо щиру вдячність за ефективну співпрацю компанії Genfasad та її спікерам».

Цей день символізує одну з найважливіших подій в сучасній історії України – Революцію Гідності 2013-2014 років, що розпочалася з мирної акції – Євромайдану 21 листопада 2013 року.

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням, це вже вшанування найкращих, котрі у найважливіший момент нашої історії не злякалися, жертвують собою заради своєї Батьківщини.

Ще не загоїлися рани Майдану, а Небесна сотня щодня поповнюється новими ангелами: душі загиблих у війні з російськими окупантами  зірками спалахують у небі.

Десятий рік поспіль в умовах кровопролитної війни ми стверджуємо вірність обраному шляху. 

Україна продовжує оплакувати і вшановувати своїх Героїв.

У скрутний час, згуртовані ідеями європейської інтеграції та суверенності нашої держави, ми повинні зберегти незламний дух нашого вільного народу, адже саме єдність і волелюбність робить нас гідними нащадками наших предків.

Ми все здолаємо і обов`язково переможемо, бо з нами – сила правди! Вічна пам`ять і вдячність загиблим за Вітчизну!

Наснаги, стійкості, сили, витримки, єдності і Божої допомоги живим борцям!

Слава Україні! Героям слава! До перемоги!

gidnosti i svobody

 

Страница 1 из 173

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА