Обираєте заклад вищої освіти та маєте бажання дізнатися більше інформації про все? У Вас є запитання щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей та додаткових переваг? Завітайте на День відкритих дверей, поспілкуйтеся з викладачами кафедр Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, отримайте відповіді на всі запитання, сплануйте власну вступну кампанію.

Програма заходу!

Вас очікують наступні події:

1200 знайомство з правила прийому на 2025 рік та кафедрами інституту;

1300 майстер клас «Дотичність фотографії і мистецтва» 

Підключитись до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/87653891780?pwd=8X0bFFDuF5GeWTPt46LbKoDZF39aY2.1

Ласкаво просимо!

ВСП «ІІНО КНУБА» та Кафедра інноваційної архітектури та дизайну в рамках дня відкритих дверей запрошує всіх охочих на Майстер-клас «Дотичність фотографії і мистецтва» якій відбудеться 25 квітня 2025 року за адресою: м. Київ вул. Освіти, 4 о 13:00.

Проводить кандидат архітектури, член-кореспондент Української Академії Архітектури, сертифікований фотограф, доцент кафедри інноваційної архітектури та дизайну Яковенко Маргарита Костянтинівна.

На заході Ви зможете опанувати процес фотографування за допомогою камери смартфону, а саме: пошук ракурсів, основи роботи світла та композиції. Кожен відвідувач зможе отримати практичні навички, поставити запитання. Після чого Ви точно будете бачити мистецтво фотографії по-новому!

Для участі у Майстер-класі «Дотичність фотографії і мистецтва» до 24.04.2025 слід зареєструватися on-line за наступним посиланням:

Реєстраційна форма учасника Майстер-класу «Дотичність фотографії і мистецтва» 25 квітня 2025 року
photo 2025 04 08 15 19 51

Інститутом інноваційної освіти КНУБА (в особі директора Самойлова Олександра Олександровича), за сприяння кафедри девелопменту та просторового планування, було підписано меморандум про співпрацю з будівельною компанією «Гефест» (в особі Бумбураса Василіса Пантелеймоновича – СЕО компанії)! У межах співпраці передбачається обмін досвідом під час проведення відкритих лекцій, семінарів, круглих столів, екскурсій, проходження практики, працевлаштування випускників тощо.

Після офіційного підписання – відбувся активний діалог між студентами, науково-педагогічними працівниками Інституту та паном Василісом, який поділився власним досвідом кар’єрного зростання та реалізації масштабних девелоперських проєктів, розповів про сучасні тенденції ринку нерухомості та особливості управління будівельним бізнесом, розкрив ключові принципи ефективного девелопменту та реальні виклики будівельної галузі в умовах військового стану. Адже будівельна компанія «Гефест» уже 28 років працює на ринку нерухомості та піклується про безперервне поліпшення якості і контролю на кожній стадії будівельно-монтажних робіт, має власну матеріально-технічну базу виробництва і обробки будівельних матеріалів. Торгові та офісні центри, житлові будинки, лікарні, ресторани, навчальні заклади, збудовані компанією, прикрашають вулиці Києва, Одеси та інших міст України https://gefest.ua/about.

Зустріч відбувалася у змішаному форматі – окрім присутньої оф-лайн аудиторії, багато бажаючих змогли долучитися дистанційно. Усі присутні були задоволені дружньою, доброзичливою та невимушеною атмосферою під час спілкування!

1
2

4
5
6
7
zoomcopy
zoomcopy2
11
12
13
14

4 квітня 2025 року в рамках діяльності навчально-наукової лабораторії «Технології адитивного виробництва» (ТАВ), що працює на базі кафедри інноваційної архітектури та дизайну, відбувся воркшоп для студентів та викладачів ВСП ІІНО КНУБА, присвячений практичному використанню технологій 3D-друку в архітектурній та дизайнерській практиці.

1 1

2 1

Під час заходу учасники дізналися про можливості використання 3D-друку в архітектурній та дизайнерській практиці — зокрема, як сучасні адитивні технології допомагають ефективніше реалізовувати й презентувати власні проєкти.

31

41

Студенти та викладачі ознайомилися з технічним обладнанням лабораторії, дізналися про вимоги до цифрових моделей, особливості підготовки файлів у таких програмах, як Revit, ArchiCAD та SketchUp, а також побачили приклади надрукованих об’єктів.

51

61

Цей захід став першим кроком у розвитку лабораторії ТАВ як платформи для експериментів і практичної реалізації ідей.

Запрошуємо студентів ВСП ІІНО КНУБА долучатися до діяльності навчально-наукової лабораторії «Технології адитивного виробництва»

    Доцент кафедри девелопменту та просторового планування, кандидат педагогічних наук Кубанов Руслан Анатолійович успішно завершив всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації за програмою «Академічна доброчесність в епоху штучного інтелекту».
    Під час навчання Руслан Анатолійович опанував передові методики виявлення порушень академічної доброчесності, поглибив розуміння етичних аспектів використання штучного інтелекту в освітньому процесі та розширив практичний інструментарій забезпечення академічної доброчесності. Важливо відзначити, що це підвищення кваліфікації має стратегічне значення для нашого інституту. Воно не лише сприятиме зміцненню культури академічної доброчесності, але й допоможе адаптувати освітній процес до викликів цифрової епохи. Набуті компетентності дозволять впровадити інноваційні підходи до забезпечення якості освіти та підвищити рівень довіри до академічних досягнень наших студентів та викладачів.
    Успішне завершення програми підвищення кваліфікації Русланом Анатолійовичем – це вагомий крок у розвитку нашого інституту та утвердженні високих стандартів академічної доброчесності в українській освіті. Щиро вітаємо нашого колегу з цим досягненням та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Screenshot 2025 04 05 at 1.43.43AM

Сторінка 1 із 188

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА