26 жовтня 2020 о 10.30, 12.20 та 13.50 AM будуть проведені лекції з дисципліни
«БІМ-технології»викладач к.п.н., доц. Кубанов Р.А.

27 жовтня о 10.30, 12.20 та 13.50 AM буде проведені лекції  з дисципліни
«Інтелектуальна власність» викладач к.п.н., доц. Кубанов Р.А.

28 жовтня о 10.30 AM буде проведена лекція  з дисципліни
«Управління проектами» викладач к.е.н., Ільїна Т.А.

Інформацію стосовно доступів знайти можна за посиланням - Завантажити.

Завідувачка кафедри економіки та менеджменту ВСП "ІІНО КНУБА", доктор економічних наук, професор Іннола Вікторівна Новикова взяла участь у вебінарі "Методологія запобігання плагіату", який було проведено у режимі онлайн при підтримці Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Plagiat.pl

Під час вебінару було розглянуто загальні питання ретельної перевірки наукових робіт студентів та викладацького складу на наявність плагіату.

Спікери вебінару визначили, що вищі навчальні заклади в Україні стали активніше перевіряти реферати, курсові, дипломні і дисертаційні роботи за допомогою антиплагіатних систем.

Учасники вебінару ознайомилися з системою StrikePlagiarism.com,  яка має велику базу академічних текстів та ефективно використовується у багатьох країнах світу.

CERTIFICATE UA 20.10 542 1 page 0001

Шановний студенте!
ВСП "Інститут інноваційної освіти КНУБА" у партнерстві з Українською Асоціацією Маркетингу, Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти проводять опитування з метою визначення рівня обізнаності, відношення та сприйняття дуальної форми освіти студентами ЗВО. Будемо вдячні за Ваші відповіді. Це займе 15 хвилин Вашого часу. Ваші відповіді будуть використані для розробки рекомендацій органам державної влади та закладам освіти.
Анкета є анонімною.
Дякуємо!!!!

opit

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ЕТАПИ ПОДАЧІ РОБІТ НА КОНКУРС

Провідний виробник будівельних матеріалів компанія КНАУФ і Національна спілка архітекторів України оголошують старт VІІ-го Міжнародного Молодіжного Фестивалю Архітектури ARCHIVISION 2020 та запрошують студентів 2-6 курсів до активної участі у ньому.

Archvector22.09.2020 page 0001

Для нашого Інституту з цим фестивалем пов’язані особливі емоції – адже серед переможців минулорічного Міжнародного Молодіжного Архітектурного Фестивалю-Конкурсу «ARCHIVISION 2019» були викладачі та студенти ІІНО КНУБА. Нагадаємо, темою минулорічного архітектурного практикуму (воркшопу) ARCHINTEGRATION було «Покращення умов проживання та праці студентів ПДАБА шляхом реконструкції загального простору комплексу гуртожитку з впровадженням технологій енергозбереження, з урахуванням вимог ергономіки, шляхом перепланування та забезпечення акустичного комфорту».

Тема цьогорічного Конкурсу: «Енергоефективні та швидкоспоруджувані будинки житлового та рекреаційного призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ».

Строки проведення та етапи:
Реєстрація для участі: до 10 листопада 2020 року
Подача конкурсних робіт: до 16 листопада 2020 року
Нагородження:  25 листопада 2020 року

Головний консультант від KNAUF Україна:

Начальник відділу системних рішень

Нестеренко Геннадій – +380 67 447 73 53

Координатор проєкту:

Румілець Тетяна Сергіївна – +380 93 379 64 11

ІІНО КНУБА:

Завідувач кафедри архітектурно-проєктної справи, кандидат архітектури, доцент Авдєєва Наталія Юріївна – +380 93 280 31 02

У групі КНАУФ Східна Європа і СНД повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність заходів щодо захисту здоров’я людей і запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19: «Ми вважаємо за необхідне запевнити Вас, що ми зі свого боку робимо все можливе, щоб знизити ризик зараження і зберегти той рівень співпраці, до якого ви звикли.

Виходячи з цього, ми все ж не плануємо зупиняти плідне співробітництво з міжнародною спільнотою молодих архітекторів і продовжуємо Міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль-конкурс АRCHIVISION 2020, але просто перейдемо на цей час в ON-LINE», повідомляють організатори.

Детальне положення конкурсу →
На сторінці у Facebook