Розвиток сучасних технологій, постійний пошук нових прогресивних форм і методів навчання, які б відповідали світовим стандартам вищої освіти, - важлива складова навчального процесу в Інституті інноваційної освіти КНУБА, яка спонукає викладачів долучатися до створення власних навчальних посібників. А  високий професійний рівень професорсько-викладацького складу Інституту, який підтверджується міжнародними сертифікатами і дипломами, дає можливість видавати навчальну продукцію найвищого ґатунку, затребувану як серед здобувачів освіти, так і серед фахівців галузі.

Так, нещодавно вийшов із  друку навчальний посібник «Проектування, інженерно-технічне впорядкування та експлуатація водоохоронних зон водних об’єктів». Серед його авторів –

КУЛІКОВ Петро Мусійович – ректор Київського національного університету будівництва та архітектури, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, фахівець в галузі економіки підприємства; 

ПЕТРОЧЕНКО Олексій Вячеславович – кандидат технічних наук, доцент кафедри будівництва та інформаційних технологій Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури, директор ІІНО КНУБА, фахівець в галузі водопостачання і водовідведення та шкідливої дії вод у гідротехнічному будівництві, фахівець з питань екології та цивільного будівництва;

КУЗЬМІН Рафаель Ізмаїлович – кандидат юридичних наук, радник директора ІІНО КНУБА  на громадських засадах, заслужений юрист України, фахівець в області господарського права.

zbsrn

«Навчальний посібник складається з двох частин, що висвітлюють важливу водну проблему, надаючи характеристику різних типів водних об’єктів  України – річок, озер, лиманів, водосховищ, ставків, підземних вод, джерел, морських територіальних вод та порушуючи питання, пов’язані з проектуванням, інженерно-біотехнічним впорядкуванням та експлуатацією водоохоронних зон  водних об’єктів, що є важливою складовою комплексу заходів із раціонального використання та охорони водних і земельних ресурсів, забезпечення належного рівня їх природно-технічного та санітарного стану, –  розповідає Олексій Петроченко. –  Звернута увагу на те, що водні об’єкти, забезпечуючи всі сфери життя та господарської діяльності в регіонах країни, визначають можливості розвитку промисловості й сільського господарства, розміщення населених пунктів, організації відпочинку та оздоровлення людей, спрямованих на впровадження положень Водної Рамкової Директиви (ВРД) Європейського Союзу (ЄС), для досягнення доброї якості води у водних об’єктах. Вихід зазначеного навчального посібника є знаковою подією як для нашого навчального закладу, так і для будівельної освіти та галузі загалом».

Запропоновані науковцями заходи щодо впорядкування водоохоронних зон базуються на багаторічному досвіді  та сучасних комплексних дослідженнях авторів, здійснених на водних об’єктах України.

17 листопада відбулося офіційне відкриття Студентського центру Олімпійської підготовки КНУБА, в якому взяли участь представники ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» - директор Інституту, кандидат технічних наук Олексій Петроченко, викладачі, студенти.

Символічно, що саме в Міжнародний день студента оновлений сучасний спортивний об‘єкт заживе новим активним життям, сприяючи гармонійному розвитку молоді, допомагаючи формувати уявлення про здоровий спосіб життя як повсякденну норму життя.

Після офіційної церемонії відбувся товариський футбольний матч між командами викладачів КНУБА та КНУ імені Тараса Шевченка.  

021 11 17 17 29 13 342 1

258140806 3264172027152452 7597219405648583491 n

257808439 3264173183819003 94098330267265116 n

11 листопада на кафедрі архітектурно-проектної справи відбулося онлайн-спілкування з представниками креативного розробника веб-дизайну ТОВ «ЗОРЕЛіТ».

Директор Євген Кочетов та арт-директор Олександр Ключиков  ознайомили студентів з сучасними інноваційними технологіями в дизайн-проектуванні, веб-дизайні. Особливо цікаво було висвітлено процес комунікації практикуючого веб-дизайнера с замовникам під час дизайн-проектування сайтів, логотипів, фірмового стилю провідних фірм, брендів України. Розкрито важливі етапи розробки логотипів, художній пошук ідей, реалізація ідеї. Продемонстровано на практиці, як відбувається креативна розробка веб-дизайну сучасних сайтів в Україні та світі.

Відкрита лекція директора ТОВ «ЗОРЕЛіТ» Євгенія Олександровича Кочетова відбулася в межах навчальної дисципліні «Інноваційні технології в дизайні» за освітньою програмою «Дизайн».

 Слухачі лекції, організованої кафедрою архітектурно-проектної справи ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» під керівництвом кандидата архітектури, доцента Наталії Авдєєвої, висловлюють подяку керівництву ТОВ «ЗОРЕЛіТ» за цікаву і змістовну зустріч і сподіваються на подальшу співпрацю.

021 11 11 21 46 06

 11 21 46 06

 

 2021 11 11 21 46 07

11 21 46 06

021 11 11 21 46 08

Довідково:

Серед спеціальностей, за якими здійснює підготовку та випуск бакалаврів одна з найбільших і найпопулярніших серед студентів ІІНО КНУБА кафедр – кафедра архітектурно-проєктної справи, вже кілька років поспіль великим попитом користується спеціальність 022 «Дизайн» (галузь знань 02 «Культура і мистецтво»).

Дизайнер – це професія, яка є однією з найбільш затребуваних на сучасному ринку праці.

 Колектив високофахових викладачів-практиків кафедри архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА запрошує вас стати частиною нашої команди. У майбутньому кількість професій у цій сфері на стику творчості і технологій лише зростатиме.  

17 листопада - свято, яке об'єднує молодих людей усіх навчальних закладів, студентів, які завжди були і залишаються авангардом української молоді.
Шановні студенти!
Бажаю вам яскравих моментів у житті, великих перемог, гідних досягнень, веселих пригод, щасливих зустрічей та цікавих подорожей!
Бажаю знайти свою дорогу до мудрості та пізнання й подолати її легко, гідно та з приємністю, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини, зустріти добрих і надійних друзів.
А ваші наставники, педагоги з Інституту інноваційної освіти докладуть максимум зусиль , аби ви отримати найкращі знання і мали найвищі професійні досягнення .
З повагою
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА», кандидат технічних наук
Олексій Петроченко

258544919 2023714301110432 7718397641231033229 n
 
021 11 17 17 29 13 342

Заступниця директора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у Міжнародній конференції з бізнесу та технологій (ICBT 2021), яка відбувалась у он-лайн режимі 6-7 листопада 2021 року, Стамбул, Турція.

Конференція організована Академією бізнесу і технологій (EMABT). Мета конференції – зібрати провідних академіків, науковців та дослідників, щоб поділитися своїми знаннями та новими ідеями, а також обговорити поточні події у сферах бізнесу, освіти, соціальної сфери та технологій.

Конференція дала  можливість академікам та галузевим експертам зустрітися та поспілкуватися з місцевими та міжнародними учасниками, поділитися своїми знаннями та новими ідеями.

«Це була цікава дискусія, - розповідає Іннола Новикова. - Викладачі ділилися своїми науковими напрацюваннями, результатами наукових досліджень з колегами. Подібні заходи дуже важливі передусім у сенсі активної участі вітчизняних науковців у процесі розбудови європейського науково-освітнього простору».

turz

turz2

turz3

turz4

turz6

turz7

turz8

turz9

turz10

S T

Сторінка 1 із 138

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА