Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття освітнього ступеня бакалавра за всіма спеціальностями проводиться в такі строки:

11

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями:

22

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі ступеня магістра (освітньокваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня магістра за всіма спеціальностями:

33

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти фізичних/юридичних осіб проводиться в такі строки:

44

Щиросердні вітання з нагоди дня народження адресуємо провідному фахівцю навчального відділу Олесі Білогуб.

Шановна Олесю Маратівно!

Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати найсміливіші ідеї і приймати мудрі рішення.

dostavka buketov 3 500x500

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

• математика – 25 червня,
  • українська мова і література – 30 червня,
  • фізика – 2 липня,
  • іспанська, німецька, французька мови – 6 липня,
  • англійська мова – 7 липня,
  • історія України – 9 липня,
  • біологія – 13 липня,
  • географія – 15 липня,
  • хімія – 17 липня.
  • з математики, фізики – до 16 липня,
  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,
  • з географії, хімії – до 28 липня.
  • з математики, фізики – до 17 липня,
  • з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня,
  • з географії, хімії – до 29 липня.
  • Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.

5ec62205142fd744293398

Вітаємо з днем народження провідного фахівця навчального відділу з підвищення кваліфікації Олега Батрака.

Шановний Олегу Григоровичу!

Прийміть найщиріші вітання та побажання доброго здоров’я, гарного настрою, натхнення і невичерпної енергії!

Нехай негаразди обходять Вас і Ваших близьких  стороною, а гарний настрій і підтримка колег додають наснаги у відповідальній роботі.

buket tsvetov kantri sharm 030178 1 800x800

Сторінка 1 із 104