VDNH

6 грудня на запрошення НАН України ректор Київського державного університету будівництва і архітектури, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор Петро Мусійович Куліков та в.о. директора інституту інноваційної освіти КДУБА професор Олександр Андрійович Никитюк відвідали виставку-презентацію наукових та науково-технічних розробок установ НАН України.

Виставка проходить в Експозиційному центрі «Наука» НАН України та приурочена 100-літньому ювілею Академії та її президентові академіку Борису Євгеновичу Патону.

Нагадаємо, що видатний український науковець Борис Євгенович Патон народився того ж дня і року, коли й започаткувала свою діяльність Національна академія наук, ця вища наукова установа України. Впродовж 56 років, починаючи з 1962 року, Борис Патон незмінно очолює Академію і вже став її символом, брендом і "оберегом української науки".

У рамках заходу відбулася зустріч Петра Кулікова та Олександра Никитюка з першим віце-президентом Національної академії наук України, головою Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України, академіком Антоном Григоровичем Наумовцем, в ході якого обговорили перспективи наукової діяльності Університету та аспекти подальшої співпраці з провідними українськими та міжнародними науковими закладами у галузі підготовки висококваліфікованих фахівців та розвитку української науки.

Загалом у межах заходу 70 академічних установ представляють понад 600 своїх наукових результатів за широким спектром напрямів – від інформаційних технологій до нових сортів рослин, а також низку наукових видань.

20.11.2018 р. завершилося навчання группи слухачів курсів підвищення кваліфікації за програмою "Фахівець
з розроблення комп'ютерних програм Java/Android". Під час навчання слухачі виконали власні навчальні проекти
та успішно склали комплексний іспит. Бажаємо нашім випускникам успішного працевлаштування, творчіх успіхів,
натхнення та благополуччя!!! Адміністрація ІІНО КНУБА.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Івахненко Ірина Сергіївна та викладач кафедри цивільної інженерії Шуваєва Ольга Юріївна ІІНО КНУБА, 31 жовтня 2018 року відвідали КВЦ "ПАРКОВИЙ", де відбулась культурна подія року Kyiv Smart City Forum 2018 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум є платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою.

освітньої програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня.

У відповідності до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1585-л від 19.10.2018 року «Про проведення акредитаційної експертизи» з 23 по 25 жоатня 2018 року у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» працювала експертна комісія з метою проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Менеджмент зі спеціальності 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Висновок експертної комісії наведено у розділі новини.

Сторінка 1 із 11