Щорічно 23 серпня відзначається державне свято – День Прапора, яке є одним із знакових в історії України.

Синьо-жовтий прапор – об’єднуючий символ, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України, – це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. 

Нехай наш Прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх справах та помислах! 

Бажаємо всім українцям миру, радості та благополуччя!

YATA TA1

«Просторовий розвиток» - журнал під такою назвою пройшов державну реєстрацію засобів масової інформації, про що свідчить Свідоцтво Міністерства юстиції України.

Журнал, створений ІІНО КНУБА, буде розповсюджуватися в Україні та за її межами і розрахований на науково-педагогічних працівників, вчених, викладачів, студентів, фахівців будівельної галузі, екологів, посадових осіб зацікавлених органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Тематична спрямованість видання: просторовий розвиток територій, економіка, екологічна освіта, архітектура, будівництво, геодезія, землеустрій, житлово-комунальне господарство, менеджмент, аудит, публічне управління та адміністрування.

Запрошуємо докторантів, аспірантів та науково-педагогічних працівників до ефективної співпраці!

svidoztvo

Закінчили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Фахівець з розроблення комп’ютерних програм Java/аndroid» для  безробітних, зареєстрованих у Центрах зайнятості м. Києва, які потребують професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації.  

Серед курсів підвищення кваліфікації, які пропонує своїм слухачам ІІНО, ці курси користуються особливою популярністю, адже комп’ютерні технології вже стали невід’ємною частиною сучасного будівництва. 

Під час навчання слухачі вчаться розробляти комп’ютерні програми Java/android  та опановують наступні дисципліни: «Java і Java-технології», «СУБД, контент-провайдери і використання мережевих сервісів», «Використання AlarmManager  і AlarmClock » і інші.

Слухачі отримали відповідні сертифікати та залишили позитивні відгуки про навчання.

Бажаємо наснаги, творчого натхнення, досягнення нових амбіційних цілей та розвитку в новій професії.

IMG d6a343bb25f204edaf48d8eb2580c2f9 V

Довідково: Інститут ІІНО КНУБА, як провідна установа з підготовки фахівців будівельної галузі, проводить постійно діючі курси підвищення кваліфікації та навчальні курси за різними напрямками навчання, по закінченню яких слухачі одержують Сертифікат або Свідоцтво встановленого зразка.

Завдяки ефективній роботі відділу підвищення кваліфікації ІІНО КНУБА успішно пройшов відбір серед навчальних закладів України для організації підвищення кваліфікації безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на 2019 рік.  

ІІНО КНУБА має всі можливості для якісного навчання слухачів у відповідності до найвищих освітніх стандартів – високопрофесійний викладацький склад, необхідна матеріальна база, сучасне комп’ютерне обладнання. Графік занять та іспитів максимально адаптований до потреб учасників навчального процесу.

Інститут інноваційної освіти КНУБА отримав сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна  федерація інженерів-консультантів).

Асоційоване членство АІКУ є свідченням того, що ІІНО КНУБА підтверджує підтримку цілей FIDIC і дотримується кодексу етики FIDIC.

Асоційоване членство АІКУ також надає право використовувати логотип та символи FIDIC  на листах та в інших схвалених федерацією документах.

sertificat

ssss

ІІНО КНУБА - єдиний навчальний заклад, якому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з АІКУ надано право підготовки сертифікованих інженерів-консультантів, послуги яких набувають все більшого поширення в Україні. У рамках зустрічі керівництва КНУБА, Інституту інноваційної освіти КНУБА, Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ)  та представників FIDIC  було висловлено подяку керівництву навчального закладу за ефективну співпрацю та внесок у підготовку інженерів-консультантів FIDIC.

«Зміни, крізь які проходить наша держава на шляху до світових стандартів, вимагають розвитку інженерно-консультаційних послуг, що дозволить спростити та пришвидшити будівельний процес, підвищити якість його результатів та захистити його учасників від економічних та юридичних ризиків. Тому інтерес до курсів підвищення кваліфікації інженерів-консультантів, які організовано в ІІНО КНУБА, провідному закладі вищої освіти будівельного профілю, дуже високий. А оцінки його ефективності слухачі висловлюють найвищі. Вони задоволені і умовами, які створені для навчання, і високим рівнем викладацького складу, і прикладним характером отриманих сучасних знань і компетенцій.

Меморандум, який наш навчальний заклад уклав з АІКУ є свідченням високої довіри та визнання провідної ролі закладу вищої освіти будівельного профілю, його відповідності високим стандартам Міжнародної інженерної федерації FIDIC. Сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ) – ще один крок на шляху нашого розвитку і вдосконалення навчального процесу у відповідності до високих міжнародних вимог», - наголосив директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк.

Наша сьогоднішня публікація про особливості Вступної кампанії 2019 та про наших абітурієнтів з різних куточків України – з міста Кам'янець-Подільський.

Марчук Елла Юріївна, яка очолює консультаційно-профорієнтаційний сектор ІІНО КНУБА у  Кам’янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну, розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема, акцентуючи на збільшенні кількості абітурієнтів, які висловили бажання вчитися в ІІНО КНУБА.

Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну готує фахівців за освітньо–кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста і є єдиним освітнім закладом в регіоні, який готує фахівців будівельного профілю. Багато випускників коледжу приймають рішення про продовження навчального процесу саме в ІІНО КНУБА і стають його успішними студентами.   

Цьогоріч набрано три групи бакалаврів і одну магістрів. Популярністю серед вступників користувалися архітектурно-будівельні напрямки підготовку, зокрема, спеціальність «Архітектура будівель і споруд», також «Міське будівництво та господарство», на яку набір проводиться вперше.  

Переважна більшість вступників – це студенти-випускники коледжу, які закінчили навчальний заклад у різні роки. Вони отримали гарну освіту, є працевлаштованими. Але освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста недостатньо, щоб рухатися далі, досягати нових вершин у професії, робити успішну кар’єру. Тож і приймають рішення продовжити навчання. Тим паче, що це можна робити у стінах рідного коледжу, на витрачаючи кошти на переїзду, проживання у іншому місті, при цьому отримавши гарні знання і диплом найпрестижнішого закладу вищої будівельної освіти України – КНУБА.

Як зазначає Елла Юріївна, співпраця  Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну і Інституту інноваційної освіти нараховує вже чотири роки і щороку підтверджує свою ефективність – про це, зокрема, свідчить набір додаткової групи, відкриття нової спеціальності і той факт що, скажімо, з 19 архітекторів і 19 дизайнерів, які є випускниками коледжу цього року, понад 20 прийняли рішення про продовження навчання в ІІНО КНУБА.

Сторінка 1 із 58

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА