16-17 березня 2023 року на кафедрі аерокосмічної геодезії та землеустрою Національного авіаційного університету пройшла VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології землеустрою, кадастру та управління земельними ресурсами».

«Серед питань, яким доповідачі приділили найбільше уваги і які активно обговорювалися учасниками конференції, зокрема, - землеустрій в умовах воєнного стану, процедура проведення оцінки збитків землекористувачів та громад, - розповідає завідувачка кафедри економіки, менеджменту та управління територіями, старший дослідник, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська, яка взяла участь у конференції. - Застосування сучасних практик у сфері землекористування у контексті нинішніх викликів виступає невід’ємним базисом ефективного територіального розвитку і водночас тим тригером, за допомогою якого запускатиметься процес відновлення та реструктуризації наших територій. Тому не викликає сумнівів нагальність розглянутих під час обговорення аспектів як для наших викладачів, так і для студентів, - починаючи із оновлення картографічної основи і закінчуючи оцінкою наслідків військової агресії проти нашої країни».

Досвідом впровадження геоінформаційних технологій у землеустрої та комплексному плануванню територій поділились експерти проекту USAID та провідні компанії галузі: «БломІнфо-Юкрейн», «МагнетікВан Муніципальні Технології», Подільський земельний центр, «ТВІС», «Навігаційно-геодезичний центр», «Систем Солюшнс».

Серед учасників заходу -  представники обласних управлінь Держгеокадастру, інженери-землевпорядники районних, міських, селищних рад, державних та приватних підприємств, науково-педагогічні працівники, аспірати та студенти вищих навчальних закладів України.

cud3cud4cud5cud6cud7cud8

cud1cud2

Заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у онлайн-заході з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти», організованому ГО «Прогресильні», який стартував 15 березня.

Авторитетні спікери (науково-педагогічні працвники ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери – представники роботодавців, рекрутингових агенцій) з 15 березня по 12 квітня 2023 р. читатимуть лекції та ініціюватимуть дискусії, тренінги на такі теми:

  • Як спроєктувати якісну освітню програму;
  • Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація;
  • Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices;
  • Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних;
  • Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?
  • Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності;
  • Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток;
  • Наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста;
  • Інклюзивна освіта.

Чому це актуально і цікаво для представників Інституту інноваційної освіти? «Тому що наш навчальний заклад відповідає своїй назві не лише за формою, а й за змістом, - наголошує Іннола Новикова. – В умовах військової агресії російської федерації проти України ми маємо тримати усі фронти, серед яких і освітянський, і не лише зберігати позиції щодо якості освітніх послуг, а й піднімати їх на новий рівень, удосконалювати свій професійний рівень і створювати всі умови, аби здобувачі освіти отримували найсучасніші знання, які відповідають найвищим європейським стандартам».

14prooo

13 pr

 

proo

pro

Директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, кандидат технічних наук Олексій Петроченко, заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувач кафедри архітектурно-проектної справи Олексій Ященко у рамках проведення профорієнтаційної роботи відвідали Житомир.

Представники Інституту зустрілися з керівництвом, викладачами здобувачами освіти трьох провідних навчальних закладів регіону - ВСП Житомирський технологічний фаховий коледж КНУБАВСП «Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету», Житомирського агротехнічного фахового коледжу.

Мета візиту  - ознайомлення студентів з напрямами підготовки, які пропонує ВСП «Інститут інноваційної освіти КНБА», особливостями організації навчального процесу та численними перевагами, які мають студенти.

Представники Інституту розповіли, що навчальний процес в Інституті максимально адаптований до потреб студентів, котрі, як правило, суміщають роботу за спеціальністю і навчання. Вони мають гнучкий графік занять та сесій за скороченими термінами. Також мають можливість обрати оптимальну для себе форму навчання – денну, заочну, дистанційну, змішану.

Присутні  на зустрічі студенти коледжу виказали жвавий інтерес до умов прийому, цікавилися різними формами навчання, його вартістю.  

«Знання та професійні навички, які отримують студенти 2,3 рівнів акредитації, є особливо затребуваними на ринку праці. Проте сучасні реалії цього ринку диктують і інші вимоги. Зокрема,  якщо молода людина хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненою у завтрашньому дні, рухатися далі, займати керівні посади, потрібно задуматися про отримання вищого освітнього рівня.  

Саме для таких людей – цілеспрямованих, амбітних, розумних щороку відкриває свої двері Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА, - розповідає за підсумками зустрічі Олексій Петроченко. – Ми з задоволенням приймаємо на навчання випускників коледжів, зокрема, і житомирських, адже, як правило, вони вже мають гарну теоретичну базу і часто працюють за фахом, а це означає, що упевнені у правильному виборі професії».

photo 2023 03 09 10 29 25

photo 2023 03 09 12 46 11

photo 2023 03 10 11 20 56

photo 2023 03 10 11 20 54

 

«Вплив соціальних мереж на публічну політику та публічний дискурс в сучасних умовах» - такою була тема лекції, з якою  у межах всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Публічна політика як предмет викладання в галузях знань 03 “Гуманітарні науки” та 05 “Соціальні та поведінкові науки”» 15 березня виступила кандидат політичних наук, доцент,  доцент кафедри соціології Національного університету «Одеська юридична академія» Юлія Шмаленко.

Участь у лекції, що відбулась на платформі ZOOM, взяли директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, кандидат технічних наук Олексій Петроченко, заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, головний бухгалтер, кандидат економічних наук, доцент Ірина Сотнікова, керівник навчального відділу, кандидат технічних наук Дмитро Макатьора,  завідувачка кафедри економіки, менеджменту та управління територіями, старший дослідник, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки, менеджменту та управління територіями  Алла Бєлова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Руслан Кубанов.

Зазначена професійна програма підвищення кваліфікації розроблена із урахуванням новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання дорослих, досягнень психолого-педагогічних, соціальних та поведінкових наук, і спрямована на розвиток та удосконалення юридичної, психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії та професійно-особистісного розвитку для підвищення ефективності професійного спілкування та здійснення педагогічної діяльності.

Зокрема, зазначена доповідь спрямовує до пошуку відповідей на актуальні для сучасної України питання: чи здатні соціальні мережі сприяти розбудові цивілізованої публічної сфери політики демократичного суспільства та забезпечити залучення громадян до публічної політичної активності.

«Соціальні мережі як форма сучасної комунікації у політологічному контексті є відкритим проектом, який викликає чимало дискусій і потребує подальших досліджень, -  акцентує Олексій Петроченко. -  З одного боку,завдяки активному функціонуванню різних видів соціальних мереж влада стає більш мобільною й доступною для населення, з іншого – громадяни одержують нові можливості самостійного вираження, захисту та реалізації своїх інтересів (зокрема, політичних). Участь представників ІІНО КНУБА у сьогоднішній онлайн-лекції є важливою як з пізнавальної точки зору,  так і з точки зору можливості залучення здобувачів освіти до покращення своїх знань у цій галузі і  удосконалення наявних компетенцій».

 pr5

pr10

pr9

pr2

pr1 1

2809600

Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання від адміністрації, ваших колег-чоловіків.

Як весняна краса перемагає зимову  мряку, а світлі мрії про щастя – зневіру, як любов і турбота долають біль і тривогу, так Україна здобуде перемогу у жорстокій і несправедливій війні, нав’язаній російським агресором. Матері обнімуть синів, жінки – чоловіків, подруги – коханих.

Нехай ваші мрії збуваються, дорогі наші жінки!

Шануємо вашу відданість і мужність, захоплюємося вашою красою і ніжністю, цінуємо і бажаємо вам міцного здоров’я , родинного достатку, миру, щастя і кохання.

Олексій Петроченко,

директор Інституту інноваційної освіти КНУБА

Сторінка 1 із 157

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА