Завідувач кафедри економіки та менеджменту ВСП «ІІНО КНУБА», доктор економічних наук, доцент Новикова Іннола Вікторівна прийняла участь у тренінгу для викладачів, які проходив 21-23 вересня 2018. Організатори - Платформа Прогресивного Прєпода, IDSP та СД Платформа, в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта в Україні (FES-Ukraine).

  1   2  3
   4  5  6

  На кафедрі управління територіями ІІНО КНУБА на замовлення компанії "Vodafone" розпочато курси підвищення кваліфікації технічного персоналу з експлуатації та обслуговування споруд мережі доступу інфраструктури мобільного зв'язку.

  Курс під назвою «Моніторинг проектних положень антенно-мачтових споруд» спрямований на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації технічного персоналу з обслуговування мережі доступу, яка складається з ряду конструктивно різних антенно-мачтових споруд, що вимагає виконання комплексів робіт з перевірки проектного положення стовбурів споруд з урахуванням їх особливостей, контроль осідань фундаментів, математичної обробки результатів, та відповідних рекомендацій та заходів.

  Курс складається з 50 годин теоретичних занять, практичних прикладів на реальних об'єктах, та самостійного опрацювання матеріалу.  Заплановано проведення занять у центральному (м.Київ), західному (м.Львів), південному (м.Одеса) та східному (м.Харків) регіонах.

   VF 1

   VF 2

  VF 3

   

   

  З 21 червня по 20 серпня 2018 року в ІІНО КНУБА проводилися курси підвищення кваліфікаціі за програмою "Кадровий менеджмент" на замовлення Киівського міського центру зайнятості.

  20 серпня відбулося урочисте вручення свідоцтв слухачам курсів.

  Привітали слухачів та побажали ім успіхів у професійній діяльності директор ІІНО Михальченко О.А. та керівник проекту, завідувачка кафедри економіки та менеджменту ІІНО Новікова І.В.

  28.08.18 1

  Запрошуємо першокурсників на офіційне свято, яке відбудеться 31 серпня 2018 року о 10:00 на центральній площі університету КНУБА.

  01 368

       16 серпня 2018 року Первинна профспілкова організація Інституту інноваційної освіти КНУБА організувала тренінг на тему "team-building".

       Тренер – Марія Патруль, психолог, тренер, завідувач навчальної лабораторії психології професійної діяльності, голова ВГМО "Зелена молодь України".

       Вона показала на ігрових вправах, як колектив Інституту співпрацює один з одним. Разом визначили цілі, які допоможуть зробити діяльність Інституту та роботу в ньому набагато краще!

      Перші кроки до реалізації основної мети тренінгу, а саме підвищення ефективності роботи команди, вже зроблені!
      Чекаємо на наступну зустріч!

     Далі буде…

   

   tr 1web  тр3 n  
   tr 5web  tr 7web  

  Сторінка 1 із 10

  ukende
  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper