Завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій, доктор технічних наук, доцент, старший науковий співробітник Дмитро Прусов  взяли участь у круглому столі на тему: "Реформа ДАБІ. Нова концепція", який відбувся в online-форматі.

Захід відбувся за участю представників Міністерства розвитку громад та територій України, Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, народних депутатів України, членів Координаційної ради з вирішення проблемних питань у сфері містобудування при Президентові України, представників Мінрегіону, Секретаріату КМУ.

Під час круглого столу обговорили повернення ліцензування (буде проводити новостворена Держінспекція архітектури і містобудування) та введення чек-листів перевірки суб’єкта містобудування.

А також низку інших актуальних питань:

- підстави та порядок проведення планових та позапланових перевірок за чек-листом;

- заборону повторного проведення перевірок за тим самим фактом (фактами), що був (були) підставою для раніше проведеної перевірки;

- фіксування процесу проведення перевірки з використанням фото, аудіо- та відеотехніки;

- порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів;

- можливість сплати штрафу за правопорушення у сфері містобудівної діяльності через електронний кабінет, з використанням платіжних систем в режимі реального часу та інше.

krst

 

krsttt

Наприкінці року у м.Луцьк відбулася VIII Міжнародна науково-технічна інтернет-конференція «Підвищення рівня ефективності енергоспоживання в електротехнічних пристроях і системах».

До участі у форумі були запрошені науковці, студенти, провідні фахівці та керівники підприємств, організацій, органів державного та муніципального управління, які зацікавлені у ефективному розвитку електроенергетичної галузі.

Серед учасників заходу були і представники Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Руслан Кубанов, доцент кафедри економіки та менеджменту ІІНО КНУБА, розповідає:

«Мета конференції – проведення форуму вчених електротехніків, електроенергетиків для представлення їх  робіт, визначення тенденцій розвитку даної галузі науки, встановлення плідних контактів та обміну досвідом в галузі: електротехніки і електропостачання, нетрадиційних і відновлюваних джерел енергії, розосереджених джерел енергії в локальних системах, перетворенню електроенергії та енергоощадних технологій, а також діагностики електроенергетичного обладнання, підвищення енергоефективності  комунального господарства.

Це цікавий і корисний для викладача захід, який допоможе більш широкому впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, сприятиме формуванню у студентів ключових компетенцій, які є актуальними і затребуваними  у галузі».  

139809578 766619094257831 8331465357406648982 o

Завідувачка кафедри економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у круглому столі на тему: "Реформа ДАБІ. Нова концепція", який відбувся 22 грудня 2020 року в медіа залі Конфедерації будівельників України (КБУ).

Захід проходив в онлайн форматі (ZOOM конференція).

Під час круглого столу обговорювались  напрацювання до нової концепції реформування системи держархбудконтролю на перехідний період та дату повноцінного впровадження реформи.

n

n2

Обговорення проходило за наступними блоками:

  1. Реєстрація документів на виконання будівельних робіт.
  2. Архітектурно-будівельний контроль.
  3. Архітектурно-будівельний нагляд.
  4. Введення в експлуатацію.
  5. Інші питання: ліцензування, акредитація юридичних осіб тощо.

26–27 листопада в ІІНО КНУБА було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Просторовий розвиток територій: традиції та інновації», у якій взяли участь 89 учасників з різних регіонів України, а також наші зарубіжні колеги з Білорусі, Китаю та Росії.

Тематика конференції розкрила комплексність, міждисциплінарність і багатовекторність проблем просторового розвитку територій та інноваційних підходів до їх вирішення. У доповідях учасників було представлено технічні, організаційні, економічні, екологічні та соціальні засади забезпечення просторового розвитку територій.

Міждисциплінарна тематика конференції стала для наукової спільноти нагодою осмислити та проаналізувати набутий досвід, що, з урахуванням сучасних реалій реформування системи містобудування та землевпорядкування, дозволить науково обґрунтувати перспективи просторового розвитку територій, зробити гідний внесок у справу збагачення концептуального потенціалу української економіки.

Ознайомитися з матеріалами збірника можна за посиланням

https://iino.knuba.edu.ua/images/2020/ZbirnikKONF2020.pdf

 

sbirnic

Danevic

У ці святкові дні вітання від друзів, партнерів, випускників КНУБА різних років надходять у усіх куточків України та зарубіжжя.

Київський національний університет будівництва та архітектури зустрічає свій славний 90-річний ювілей як сучасний заклад вищої будівельної освіти країни, провідна науково-дослідна установа України з розробки та впровадження новітніх технологій та матеріалів у сучасному будівництві. Університет на чолі з доктором економічних наук, професором, Заслуженим працівником освіти України, Лауреатом державних премій України в галузі науки і техніки, освіти Петром Куліковим впевнено крокує  шляхом інтеграції традиційних технологій навчання з електронними та іншими сучасними формами, запроваджує європейські підходи до підготовки нової генерації Будівельників з великої літери.

Житлові квартали, готелі, торговельні та туристичні центри, будинки культурного, спортивного призначення, об’єкти соціальної інфраструктури, серед яких унікальні споруди: мости, гідростанції, театри, стали окрасою міст, архітектурними шедеврами!

Висока компетентність випускників КНУБА, серед яких і студенти Інституту інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА, дозволяє бути конкурентоздатними не лише на українському, а й на світовому ринку праці.

Наші випускники - це наша гордість, наша надія, наше майбутнє!

Шановні колеги, дорогі випускники! Прийміть щирі вітання з нагоди славного ювілею! Нехай ваші знання, таланти, здобутки славлять  рідну Україну, будуть її окрасою і  гордістю! Миру, благополуччя і достатку вам і вашим родинам!

Олександр Даневич, директор ІІНО КНУБА

Сторінка 1 із 113

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА