ostrov

«Островершук Оксана Миколаївна. Навчаюсь за спеціальністю "Архітектура та містобудування", освітня програма " Архітектура будівель та споруд'. Проживаю у м. Обухів Київської області.

Якість освіти  на високому рівні завдяки  висококваліфікованим викладачам , індивідуальному підходу,  постійно маю змогу брати участь у конференціях, вебінарах, круглих столах, майстер-класах, також на базі інституту постійно діють курси підвищення кваліфікації. Обрала цей інститут, бо ціную сучасний підхід щодо якості освіти, гарну науково - технічну база, наявність індивідуального  графіку навчання, можливість здобути освіту без відриву від роботи. До того ж, тут порівняно не висока плата за професійне  навчання.

Працюю в проектній організації, але без відповідної освіти не можу займати бажану посаду. Навчання  надасть мені можливість кар’єрного зростання та втілення власних ідей».

Marxonos

«Я - Мархонос Ірина, проживаю у місті Київ, вчусь на дизайнера інтер'єру. Чому для навчання обрала саме ІІНО КНУБА? Бо вже добре знайома з деякими педагогами та була впевнена, що зможу отримати багато знань!   

Навіть в умовах епідемії ми маємо змогу отримувати якісні знання - консультуватись у спеціалістів свого профілю онлайн або приїхати в Інститут для індивідуальної консультації, без проблем домовившись про зустріч з викладачем.  

На даний момент я працюю не за фахом. Але вже роблю дизайн інтер'єру для майбутнього будинку. Вважаю, що це теж непоганий показник як для оцінки успішності навчанні, так і для перспектив у майбутній професії».

orlenco

«Орленко Дарина Володимирівна, архітектор, живу у Києві.  Якість навчання цілком влаштовує. Інститут обраний як провідний навчальний заклад, який дає можливість отримувати омріяну архітектурну освіту, при цьому не втрачаючи час практичної роботи за майбутньою спеціальністю. Навчання в ІІНО КНУБА розширить можливості для роботи і допоможе втілити напрацьовані проекти в життя на професійному рівні».

З 3 серпня 2021 року розпочинаються курси «Кошторис у будівництві (АВК)» для початківців-кошторисників
Запрошуємо всіх бажаючих!
За додатковою інформацією звертатись за тел. (044) 597-19-79
 
220484509 1935764679905395 4877623127576158581 n

Один диплом про вищу освіту – це добре, а два дипломи – набагато  краще, особливо в умовах сучасної конкуренції на ринку праці. Великі  компанії і вибагливі роботодавці все частіше віддають перевагу кандидатам,  що мають за плечима не тільки багатий досвід роботи, але і дві вищі освіти.  Тож візьміть це до уваги, якщо прагнете досягти вагомих професійних успіхів  і кар’єрного зростання! 

Найголовнішою перевагою паралельної освіти є те, що навчання за  двома спеціальностями відбувається одночасно, що дозволяє значно  заощадити час та кошти і як найшвидше приступити до побудови майбутньої  перспективної кар’єри. 

ІІНО КНУБА пропонує Вам отримати другу вищу освіту за галузями  знань, спеціальностями та освітніми програмами: 

Галузь знань «КУЛЬТУРА І МИСТЕЦТВО» 

Спеціальність: 022 «Дизайн»

Освітній рівень – бакалавр: ОП «Дизайн». 

Галузь знань «СОЦІАЛЬНІ ТА ПОВЕДІНКОВІ НАУКИ»

Спеціальність: 051 «Економіка», 

Освітній рівень – бакалавр та магістр: ОП «Економіка». 

Галузь знань «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Спеціальності: 073 «Менеджмент» 

Освітній рівень – бакалавр: ОП «Менеджмент» 

Освітній рівень – магістр: ОП «Менеджмент; Менеджмент в галузі  охорони здоров’я; Менеджмент в освітній діяльності; Менеджмент в  галузі будівництва». 

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» 

Освітній рівень – бакалавр та магістр: ОП «Підприємництво, торгівля та  біржова діяльність» 

Галузь знань «ІФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ» 

Спеціальність: 123 «Комп'ютерна інженерія» 

Освітній рівень – бакалавр: ОП «Комп’ютерні системи і мережі». 

Галузь знань «АРХІТЕКТУРА ТА БУДІВНИЦТВО» 

Спеціальності: 191 «Архітектура та містобудування» 

Освітній рівень – бакалавр та магістр: ОП «Архітектура будівель та  споруд»

192 «Будівництво та цивільна інженерія» 

Освітній рівень – бакалавр: ОП «Міське будівництво та господарство;  Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів; Промислове  та цивільне будівництво; Водопостачання та водовідведення;  Теплогазопостачання і вентиляція» 

Освітній рівень – магістр: ОП «Міське будівництво та господарство;  Автомобільні дороги, вулиці та дороги населених пунктів; Промислове  та цивільне будівництво; Організація та економіка будівництва;  Водопостачання та водовідведення; Теплогазопостачання і вентиляція» 

193 «Геодезія та землеустрій» 

Освітній рівень – бакалавр: ОП «Геодезія та землеустрій» Освітній рівень – магістр: ОП «Землеустрій та кадастр; Інженерна  геодезія» 

По закінченню навчання Ви отримаєте диплом про вищу освіту ВСП  «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету  будівництва і архітектури». 

«Плюси» паралельної освіти: 

1. Зекономите свій час – дві освіти за роки навчання! 

2. Заощадите кошти – вартість паралельного навчання значно нижче, ніж  при отриманні другої вищої освіти, крім того ви маєте можливість повернути  собі частину грошей у вигляді податкової знижки  

3. Отримаєте подвійний багаж знань: інформація, отримана на одній  кафедрі, можливо, допоможе і на іншій. 

4. Здобудете унікальний навик розподіляти економно і раціонально свій  час у процесі навчання, що не раз стане у нагоді у вашому житті. 5. Матимете удвічі більше друзів і знайомих, як у студента двох кафедрах або ще й двох вузів! 

А головне, мати дві вищі освіти – це означає, що ви маєте таки серйозні  наміри у цьому житті! 

Довідкова інформація за телефонами: (044) 275-20-56, 597-19-64, 597-19-77. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Випускники коледжів - це особлива когорта студентів, які вже є досвідченими фахівцями у своїй галузі, бо переважно суміщали роботу і навчання, мають серйозні амбіції щодо кар’єрного зростання, реалізувати які і допомагають отримані знання і навички, засвідчені дипломом  Інституту інноваційної освіти КНУБА.

Сьогодні система неповної вищої освіти посідає значне місце у задоволенні освітніх потреб особистості і суспільства, а диплом молодшого спеціаліста стає все популярнішим документом про освіту для української молоді. Адже знання та навички, які отримують студенти коледжів і технікумів, є особливо затребуваними на ринку праці. Проте сучасні реалії цього ринку диктують і інші вимоги. Зокрема, щодо необхідності продовження освіти. Випускники коледжу – прекрасні фахівці у своїй галузі, але якщо молода людина хочете розвиватися, розширювати свій кругозір і бути впевненою у завтрашньому дні, рухатися далі, займати керівні посади, потрібно задуматися про отримання додаткової освіти. Деякі вирішують цю проблему за допомогою різноманітних тренінгів, програм, курсів підвищення кваліфікації і т.д. Але є інша категорія людей – бажаючі закріпити та розширити свої навички шляхом здобуття вищої освіти.

Саме для таких людей – цілеспрямованих, амбітних, розумних щороку відкриває свої двері Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА. Інститут є провідним навчальним закладом в системі вищої освіти України будівельного профілю.

Головними напрямами його діяльності є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою набуття ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше здобутих та на основі повної середньої освіти. Підготовка фахівців здійснюється за освітнім рівнем «бакалавр», «магістр».

Студенти цінують те, що навчальні програми, графіки занять і сесій в ІІНО максимально адаптовані до потреб кожного студента. Вони мають гнучкий графік занять та сесій за скороченими термінами. Також мають можливість обрати оптимальну для себе форму навчання – денну, заочну, дистанційну, змішану.

Відгуки про переваги навчання в ІІНО КНУБА

Тож запрошуємо до ІІНО КНУБА! 

Правила прийому до ВСП "ІІНО КНУБА" 

 

Ми чекаємо на розумних, амбітних, цілеспрямованих студентів і обов’язково виправдаємо їх очікування.

 

До уваги сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників!

Триває набір на курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів та сертифікованих інженерів-землевпорядників за дистанційною формою навчання.

За додатковою інформацією звертатись

за тел. (044) 597-19-79

Сторінка 1 із 131

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА