Закінчили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» у Кривому Розі

Минулого тижня закінчили навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)», які викладачі ІІНО КНУБА проводили у Кривому Розі.

«Інтерес до навчання на курсах, яке ІІНО КНУБА проводить відповідно до ліцензії на провадження освітньої діяльності, виданої Міністерством освіти і науки України, є дуже високим не лише у столиці, а і в регіонах країни, - розповідає доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедрою економіки та менеджменту ІІНО КНУБА Іннола Новикова, яка разом з кандидатом педагогічних наук, доцентом Русланом Анатолійович Кубановим, проводила навчання слухачів у Кривому Розі. -  Адже кількість товариств співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Україні стрімко зростає. Відповідно, росте потреба в технічно та економічно грамотних  менеджерах (управителях) будинку, яким доводиться вирішувати багато найрізноманітніших питань, в тому числі, й таких, що стосуються власності, взаємовідносин між власниками тощо. Тому сьогодні їм доводиться освоювати ще й юриспруденцію, а не лише займатися суто господарськими справами. У Кривому Розі ми познайомилися з активними, допитливими і небайдужими фахівцями, які стануть ефективними управителями».

33

IMG df06902948932302268355ac1eeb1e4e V

Менеджери (управителі) багатоквартирних будинків та голови правлінь ОСББ - це ті, для кого професійне навчання є важливим, а для управителів ще й обов'язковим. Так, згідно закону «Про житлово-комунальні послуги» послуги з управління багатоквартирним будинком повинні надавати кваліфіковані менеджери (управителі), які пройшли професійну атестацію.

ІІНО КНУБА здійснює комплексний підхід до питання підготовки фахівців вказаного напрямку. Так, відповідно до ліцензії на провадження освітньої діяльності, виданої Міністерством освіти і науки України, ІІНО КНУБА проводить навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та проводить атестацію з отриманням кваліфікаційного сертифікату.

А щовівторка провідні фахівці галузі, юристи, відомі експерти та науковці у конференц-залі Інституту збирають потужну аудиторію людей різного віку, фаху, яким цікаві інновації у галузі ЖКГ – технологічні та законодавчі, які прагнуть до прогресивних позитивних змін у питанні утримання житла і хочуть знати, з чого почати ці зміни та як зробити їх ефективними і законодавчо виваженими.

Впровадження різноманітних форм роботи з аудиторією, яка зацікавлена в отриманні інформації з питань функціонування галузі ЖКГ, залучення провідних експертів, налагодження спілкування через електронні засоби, ЗМІ, соціальні мережі, - важливі складові освітнього процесу, який здійснюється в ІІНО КНУБА.

Нагадаємо також, що ІІНО КНУБА ефективно співпрацює з Громадською спілкою «Асоціація управителів житла». 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА