Участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2019» - нові перспективи і можливості

27-29 листопада 2019 року у Київському національному університеті будівництва і архітектури проходить Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених «БУД-МАЙСТЕР-КЛАС-2019».

bud

Активну участь у робота конференції беруть представники ІІНО КНУБА.

73475110 2592573944191787 2586650303193415680 n

Серед них - студенти і аспіранти кафедри економіки та менеджменту та завідуюча кафедрою, доктор економічних наук, доцент Іннола Новикова, яка переконана, що участь у конференції і, зокрема, робота у секції 6 «Організація, економіка та менеджмент в будівництві. Організація будівельного виробництва. Товарознавство та комерційна діяльність. Економіка будівництва. Менеджмент в будівництві та архітектурі» буде корисною і для навчання, і для викладацької та наукової роботи.

«Конференція відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, - розповіла заступник директора з навчально-методичної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, професор Олеся Линовицька. -  Це престижний захід міжнародного рівня, метою якого є всебічний обмін досвідом проектування та будівництва, реконструкції та реставрації сучасних об’єктів архітектури. Серед завдань, які стоять перед учасниками конференції, також підвищення кваліфікаційного рівня спеціалістів архітектурно-планувального, розрахункового, конструктивного та інженерно-технічного напрямів підготовки. Тому участь ІІНО КНУБА, як провідного закладу вищої будівельної освіти країни, є дуже важливою , зокрема, у розрізі подальшого підвищення якості освітніх послуг та наближення їх до світового рівня».

Захід відбувається також за підтримки Польської академії наук (представництва в Києві); Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Науково-дослідна лабораторія з питань енергоефективності в будівництві та архітектурі «Енергоцентр-КНУБА»; Української асоціації з прикладної геометрії; ВБО «Інститут місцевого розвитку»; проекту Європейського Союзу Горизонт 2020: “Train-to-NZEB: Building Knowledge Hub”; а також за підтримки NZEB Hub (Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА).

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА