Інститут інноваційної освіти КНУБА – серед організаторів та учасників Міжнародного симпозіуму «Економіка та управління в будівництві, архітектурі, дизайні: сучасні підходи до реалізації освітніх програм»

7 березня 2023 року відбувся Міжнародний симпозіум «Економіка та управління в будівництві, архітектурі, дизайні: сучасні підходи до реалізації освітніх програм», співорганізаторами якого виступили Київський національний університет будівництва та архітектури та Інститут інноваційної освіти КНУБА.

Участь у заході взяли заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання ІІНО КНУБА, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова, завідувачка кафедри економіки, менеджменту та управління територіями, кандидат економічних наук Вікторія Чудовська, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Руслан Кубанов.

Метою проведення симпозіуму є об’єднання зусиль та обмін ідеями, досвідом науково-педагогічних працівників університетів та бізнесу (практиків) щодо покращення якості освітніх програм з урахуванням викликів сьогодення, потреб бізнесу, та відповідності європейським стандартам.

Програма наукового зібрання включала доповіді від провідних фахівців, дискусійні обговорення та можливість поспілкуватись зі спікерами та іншими учасниками заходу.

Доповідь «Український та міжнародний досвід реалізації освітніх програм в дизайні, архітектурі, будівництві, економіці та публічному управлінні» представила і представниця нашого навчального закладу Іннола Новикова.

«Ми мали можливість поспілкуватися як з вітчизняними, так і з міжнародними експертами у галузі будівництва, архітектури та дизайну, дізнатись про новітні тенденції та підходи в цих галузях та обмінятися досвідом з колегами. Цікавою і корисною була дискусія щодо сучасних підходів до реалізації освітніх програм, за якими навчаються здобувачі освіти і у нашому Інституті», - розповідає Іннола Новикова.

Симпозіум відбувся у гібридному форматі - в навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» та онлайн на платформі Microsoft Teams.

image 1 1

sim3

sim2

sim

image7

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА