Новини кафедри

Відкрита лекція з дисципліни «Управління транспортними системами міста»

30 березня 2018 року було проведено відкриту лекцію з дисципліни «Управління транспортними системами міста» кандидатом технічних наук, доцентом кафедри будівництва та інформаційних технологій Дубовою Світланою Вольтівною

На кафедрі будівництва та інформаційних технологій 27 березня відбувся захист дипломного проекту

Найважливіша професійна подія 2018 року в галузі будівництва і архітектури!

Головна українська виставка передових технологій і матеріалів для будівництва INTER BUILD EXPO 2018, яка відбудеться 20 - 23 березня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15)

Майбутні магістри будівельних спеціальностей захищають атестаційні роботи

Студенти наголошують на тому, що здобуття диплома магістра розширює їх можливості і щодо реалізації своїх планів працевлаштування, і щодо кар’єрного зростання. А навчання в Інституті інноваційної освіти – це не лише нові знання і цікавий досвід.

ІІV Міжнародна науково-технічна конференція “Ефективні технології в будівництві”

Conf ETB KNUBA

В роботі конференції візьмуть участь представники міністерств та відомств, керівники провідних будівельних та проектних підприємств, відомі вітчизняні та закордонні вчені та фахівці.

Учасникам буде надана можливість виступити з доповідями перед аудиторією. Партнери зможуть продемонструвати свою продукцію та презентувати діяльність, розмістити рекламу в друкованих матеріалах.

Інтерв’ю з Дмитром Прусовим

Інтерв’ю з завідувачем кафедри будівництва та інформаційних технологій ІІНО КНУБА, доктором технічних наук, доцентом, старшим науковим співробітником Дмитром Прусовим дивіться за посиланням https://youtu.be/aMWMrNqELDY