Підвищення кваліфікації 

У сфері підготовки та професійної атестації фахівців будівельної галузі  Кафедра БІТ співпрацює із вітчизняними саморегулівними організаціями у сфері будівництва і архітектури, що дозволяє здійснювати підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців на новому рівні.  

Серед них  Всеукраїнські громадські організації: 

– Асоціація експертів будівельної галузі, 
– Гільдія проектувальників у будівництві, 
– Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури, 
– Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі, 
– Національний атестаційно-навчальний центру,  та інші.  

У сфері підвищення кваліфікації  та професійної атестації фахівців будівельної галузі  проводиться спільна робота із Асоціацією Інженерів-Консультантів України, яка  є повноважним представником FIDIC в Україні. АІКУ представляє українські компанії, які діють як незалежні проектувальники і консультанти в області всіх видів споруд і екології на науковій основі і знаннях в області технологій. 

Спільно узгоджено порядок, напрями професійної атестації та тематику, за якими здійснюється підвищення кваліфікації фахівців будівельної галузі.

Зокрема, співробітники кафедри БІТ беруть участь у підготовці фахівців за такими напрямами професійної атестації: інженер-проектувальник, експерт будівельний, інженер з технічного нагляду.

Професійна атестація за результатами спеціальної підготовки у законодавчо-регульованій сфері та у межах добровільної сертифікації фахівців у галузі будівництва (зокрема за напрямами інженер-консультант (будівництво) та менеджер-управитель), здійснюється у порядку, встановленому чинним законодавством України та міжнародними стандартами.

Формування навчальних груп відбувається відповідно до узгоджених графіків навчальних процесів.

Отримання додаткової інформації щодо проведення професійної атестації за відповідними напрямами, а також подача заявок стосовно участі у професійній атестації  можлива за посиланнями:

Інститут інноваційної освіти КНУБА (https://iino.knuba.edu.ua/), 

Всеукраїнські громадські організації: 

«Асоціація експертів будівельної галузі» (http://budex.org.ua/); 

«Гільдія проектувальників у будівництві» (http://vugip.org.ua/); 

«Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури» (http://www.gitn.org.ua/); 

Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі (https://ospbg.org.ua/); 

Національний атестаційно-навчальний центру (https://nancbud.com.ua/).

FIDIC | | International Federation of Consulting Engineers

Міждержавна Гільдія Інженерів Консультантів

http://budex.org.ua/images/banners/Logoosp-bg.jpg

 ТОВ "НАНЦ"

Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об'єктів архітектури

© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq