VII міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль ARCHIVISION 2020: KNAUF Україна та кафедра архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ЕТАПИ ПОДАЧІ РОБІТ НА КОНКУРС

Провідний виробник будівельних матеріалів компанія КНАУФ і Національна спілка архітекторів України оголошують старт VІІ-го Міжнародного Молодіжного Фестивалю Архітектури ARCHIVISION 2020 та запрошують студентів 2-6 курсів до активної участі у ньому.

Archvector22.09.2020 page 0001

Для нашого Інституту з цим фестивалем пов’язані особливі емоції – адже серед переможців минулорічного Міжнародного Молодіжного Архітектурного Фестивалю-Конкурсу «ARCHIVISION 2019» були викладачі та студенти ІІНО КНУБА. Нагадаємо, темою минулорічного архітектурного практикуму (воркшопу) ARCHINTEGRATION було «Покращення умов проживання та праці студентів ПДАБА шляхом реконструкції загального простору комплексу гуртожитку з впровадженням технологій енергозбереження, з урахуванням вимог ергономіки, шляхом перепланування та забезпечення акустичного комфорту».

Тема цьогорічного Конкурсу: «Енергоефективні та швидкоспоруджувані будинки житлового та рекреаційного призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ».

Строки проведення та етапи:
Реєстрація для участі: до 10 листопада 2020 року
Подача конкурсних робіт: до 16 листопада 2020 року
Нагородження:  25 листопада 2020 року

Головний консультант від KNAUF Україна:

Начальник відділу системних рішень

Нестеренко Геннадій – +380 67 447 73 53

Координатор проєкту:

Румілець Тетяна Сергіївна – +380 93 379 64 11

ІІНО КНУБА:

Завідувач кафедри архітектурно-проєктної справи, кандидат архітектури, доцент Авдєєва Наталія Юріївна – +380 93 280 31 02

У групі КНАУФ Східна Європа і СНД повною мірою усвідомлюють важливість і необхідність заходів щодо захисту здоров’я людей і запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19: «Ми вважаємо за необхідне запевнити Вас, що ми зі свого боку робимо все можливе, щоб знизити ризик зараження і зберегти той рівень співпраці, до якого ви звикли.

Виходячи з цього, ми все ж не плануємо зупиняти плідне співробітництво з міжнародною спільнотою молодих архітекторів і продовжуємо Міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль-конкурс АRCHIVISION 2020, але просто перейдемо на цей час в ON-LINE», повідомляють організатори.

Детальне положення конкурсу →
На сторінці у Facebook

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА