Міжнародні конкурси

Фіналіст фахового Конкурсу США 2022 Павільйон МИС ВАН ДЕР РОЄ

20220126 6

За досягнення високого рівня підготовки студентів-учасників та керівництво проектами студентів конкурсу, а також за  активну участь у VIII Міжнародному архітектурному фестивалі-конкурсі ARCHIVISION-2021 та високі професійні здібності дипломом нагороджена завідувачка кафедри архітектурно-проєктної справи Авдєєва Наталія Юріївна.

Дипломи міжнародного молодіжного конкурсу ARCHIVISION-2021

mceclip1 mceclip5 mceclip0
Proekt mikroraion mal   Proekt vysotka mal

photo5334676503977375668

Викладачі та студенти ІІНО КНУБА вже були серед переможців в номінації «ARCHINTEGRATION» (1 місце) на VI Міжнародному Молодіжному Архітектурному Фестиваль-Конкурсі «ARCHIVISION 2019» 2 роки тому.

Міжнародний AllBau-Campus 2020-2 ‑ онлайн-курс підвищення кваліфікації для викладачів архітектурно-будівельних напрямів підготовки

allbau logo

Кафедра інформаційних технологій в архітектурі КНУБА, кафедра архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА та Allbau-Software (Німеччина), авторизований партнер Allplan a Nemetschek Groupe, провели Міжнародний AllBau-Campus 2020-2 - онлайн-курс підвищення кваліфікації для викладачів напрямків Архітектура, Дизайн, Промислове і цивільне будівництво.

VII міжнародний молодіжний архітектурний фестиваль ARCHIVISION 2020: KNAUF Україна та кафедра архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА

Archvector22.09.2020 page 0001

Провідний виробник будівельних матеріалів компанія КНАУФ і Національна спілка архітекторів України оголошують старт VІІ-го Міжнародного Молодіжного Фестивалю Архітектури ARCHIVISION 2020 та запрошують студентів 2-6 курсів до активної участі у ньому. Серед переможців минулорічного Міжнародного Молодіжного Архітектурного Фестивалю-Конкурсу «ARCHIVISION 2019» були викладачі та студенти ІІНО КНУБА.

VI Міжнародний Молодіжний Архітектурний Фестиваль-Конкурс «ARCHIVISION 2019».

Серед переможців в номінації «ARCHINTEGRATION» викладачі та студенти ІІНО КНУБА

Воркшоп ДННК

Proekt pokrashchennia umov prozhyvannia studentiv

ІІНО КНУБА на Міжнародному бієнале архітектури у Кракові

91

Доповідь авторського колективу, до складу якого входить завідуюча кафедрою  архітектурно-проєктної справи ІІНО КНУБА, кандидат архітектури, доцент Наталія Авдєєва, викликала великий інтерес у учасників престижного міжнародного конкурсу

ІІНО КНУБА на Міжнародному огляді-конкурсі. Вітаємо наших дипломантів та керівників проектів з відзнаками!

diplom

30 вересня - 4 жовтня 2019 року в м. Рівне на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся XXVIІІ Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів (робіт) випускників архітектурних і дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України

cyri