Проекти студентів-архітекторів ІІНО КНУБА на VІІІ-му Міжнародному Молодіжному конкурсі архітектурних проектів: усі у фіналі і маємо спеціальний приз

21 грудня відбулася он-лайн церемонія нагородження переможців VІІІ-го Міжнародного Молодіжного конкурсу архітектурних проектів на тему «Енергоефективні та швидкоспоруджувальні будинки житлового та рекреаційного призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ», що проходила в рамках Фестивалю Архітектури «ARCHIVISION-2021».

mceclip1 4 1

mceclip2 3

В ефірі були присутні фахівці в галузі архітектури та будівництва з різних міст України та закордону (Грузії, Італія). До цьогорічного Фіналу конкурсу потрапили проекти студентів-архітекторів ІІНО КНУБА.  Усі 5 проектів були представлені в 3 номінаціях та увійшли в фінал. Один з проектів №03-3187 «Житловий квартал малоповерхової каркасної забудови (номінація: Швидкоспоруджувані енергоефективні каркасні будівлі житлового, рекреаційного та медичного призначення) отримав Спеціальний приз «KNAUF».

photo5334676503977375668

Студентка групи А-21-1(М), магістрант Альона Чиботар ділиться своїми враженнями від перемоги та участі в конкурсі: «Я подаю на «Archivision» вперше, тому те, що всі 5 робіт увійшли в шот-лист (перелік робіт, що увійшли у Фінал конкурсу), а одна з них отримала спец-приз – це для мене взагалі «вау-результат». І цей результат переді мною ставить ще більше цілей, яких хочеться досягати, додається мотивації (все ж таки хочеться «статуеточки» переможця від конкурсу) і, звісно, ще більше досвіду в проектуванні та розвитку в напрямку архітектури в цілому. Тому вдячна за наставництво та поради, які отримувала протягом всього часу від керівників та кураторів. І, як кажуть, далі тільки більше і краще».

mceclip0 22

mceclip2 4

Роботи наших студентів, що увійшли до фіналу конкурсу:

  1. Концепція реконструкції ділянки дитячо-юнацького спортивного табору – номінація: курортні території.
  2. Розробка дитячо-юнацького спортивного табору – номінація: туристичні будівлі.
  3. Житловий квартал малоповерхової каркасної забудови – номінація: Швидкоспоруджувані енергоефективні каркасні будівлі житлового, рекреаційного та медичного призначення.
  4. Висотна житлова будівля з приміщеннями громадського призначення – номінація: Швидкоспоруджувані енергоефективні каркасні будівлі житлового, рекреаційного та медичного призначення.
  5. Розробка клініки загальної медицини в м. Чернівці – номінація: Швидкоспоруджувані енергоефективні каркасні будівлі житлового, рекреаційного та медичного призначення.81a41f5c dee6 4e94 a03d 3d4d5227ccfc

mceclip0 24

Викладачі та студенти ІІНО КНУБА вже були серед переможців в номінації «ARCHINTEGRATION» (1 місце) на VI Міжнародному Молодіжному Архітектурному Фестиваль-Конкурсі «ARCHIVISION 2019» 2 роки тому. Матеріали конкурсу та ворк-шопу тут:http://iino.knuba.edu.ua/novini/671-vi-mizhnarodnij-molodizhnij-arkhitekturnij-festival-konkurs-archivision-2019-sered-peremozhtsiv-v-nominatsiji-archintegration-vikladachi-ta-studenti-iino-knuba

Організатори конкурсу зазначають, що «поява нових будівельних матеріалів і технологій – це нові можливості сучасної архітектури. Інновації розширюють межі, а їх впровадження залежить від ступеня доступності інформації у проектувальників. Тому з 2013 року компанія КНАУФ – найбільший виробник будівельних матеріалів в світі, прагне привернути увагу проектувальників до сучасних будівельних технологій шляхом розробки архітектурних проектів з дотриманням вимог технологічності, екологічності, енергоефективності, грамотності конструктивних рішень. Саме цьому і присвячено Міжнародний молодіжний фестиваль – конкурс Archivision».

До участі в конкурсі були запрошені студенти будівельних та архітектурних ВНЗ та практикуючі архітектори. На Конкурс Архітектурних Проектів приймалися курсові та дипломні роботи, оформлені та доопрацьовані згідно конкурсних вимог.

Протягом всього року в межах конкурсної програми проходили лекції, семінари та ворк-шопи, участь у яких брав і ІІНО КУНУБА.

На нашій платформі було проведено презентацію конкурсу в м. Києві, де в он-лайні брали участь більше 50 студентів з різних міст України,  та відкриту лекцію директора Дніпровській філії КНАУФ Дениса Смоліна на тему: «Енергоефективні та швидкоспоруджувані будинки житлового та рекреаційного призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ», яка відбулася в ІІНО КНУБА та стала для наших студентів майданчиком для цікавого спілкування, отримання нових знань та обміну корисним досвідом. Матеріали тут: http://iino.knuba.edu.ua/novini/1286-spilkuvannya-studentiv-iino-knuba-z-predstavnikom-knauf-tsikavo-zmistovno-korisno

ІІНО КНУБ вдячний організаторам  конкурсу Кнауф Гіпс Київ, ТОВ за отриману нашими викладачами та студентами можливість вдало співпрацювати, навчатися, перемагати.

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА