Сьогодні день народження у завідувачки кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Вікторії Чудовської.

 Шановна Вікторіє Анатоліївно!

Цього гарного весняного дня колеги надсилають Вам найщиріші вітання та слова вдячності за високий професіоналізм,  готовність прийти на допомогу, атмосферу порозуміння і гармонії, яку створюєте для людей.

Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, благополуччя у мирній і заможній Україні, сімейного затишку та багато щасливих літ у натхненній праці.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

troia

6 травня день народження відсвяткувала керівник навчального відділу Надія Нечепорчук.

Шановна Надіє Володимирівно!

Прийміть щиросерднi вітання та слова вдячності за працелюбність і компетентність, доброзичливість і щирість. 

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, родинного затишку, миру і щастя. А ще – вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму!

ziedi piegade Riga Marupe 1

28 квітня свій день народження відсвяткувала старша викладачка кафедри інноваційної архітектури та дизайну Світлана Бібер.

Шановна Світлано Гаврилівно!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі.

kkvv

 

Сьогодні день народження у заступника директора з науково-педагогічної роботи, міжнародних зав’язків та дистанційного навчання Дмитра Макатьори.

Шановний Дмитре Анатолійовичу!

Бажаємо щастя, родинного благополуччя, оптимізму, мирного неба над головою, здійснення мрій і перемоги нам!

Нехай із Вами завжди будуть поруч люблячі рідні і вірні друзі, приносячи в Ваш дім незабутні емоції і душевну теплоту.

rozy i alstromerii 2

 

Сьогодні день народження у завідувача кафедри будівництва та інформаційних технологій Дмитра Прусова.

Шановний Дмитре Едуардовичу!

Прийміть вітання від колег та побажання міцного здоров’я, нових професійних, наукових здобутків, визнання і підтримки від колег, вдячності й поваги від студентів, родинного благополуччя і щасливого майбутнього у мирній і процвітаючій Україні.

zzvv

 

Сторінка 1 із 49

© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq bandarqq