Сьогодні ювілейний день народження у фахівця 2 категорії Поліського сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи Надії Бондарчук.

Шановна Надіє Борисівно!

Прийміть щиросердні вітання від колег.

Міцного здоров’я Вам, добробуту, благополуччя, мирного неба над головою та обов’язкової реалізації всього запланованого!

Нехай Ваші мрії збуваються, ніщо не перешкоджає досягненню поставленої мети, а рідні і друзі завжди будуть поруч!

1slog auto width 1333 1

 

Свій день народження відсвяткувала професор кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Алла Бєлова.

Шановна Алло Іванівно!

Маємо чудову нагоду ще раз висловити Вам слова вдячності за професіоналізм, працелюбність,  любов до своєї справи, готовність прийти на допомогу.

Бажаємо Вам і всій нашій Україні мирного неба. А ще здійснення найзаповітніших мрій, творчого пошуку, міцного здоров’я, натхнення і родинного благополуччя. 

2218

Сьогодні вітання з нагоди дня народження надсилаємо начальнику відділу кадрів Оксані Петровій.

Шановна Оксано Леонідівно!

Прийміть щиросернi вітання з нагоди Вашого дня народження. 

Нехай цей день і всі наступні принесуть тільки приємні новини, емоції і незабутні враження.

Нехай Україна переможе підступного ворога і настане мир на нашій землі, в наших серцях, а життя буде яскравим і насиченим добротою, радістю, любов’ю!

Бажаємо, щоб на роботі Вас і далі цінували і поважали, а вдома — допомагали і плекали. Міцного здоров’я, благополуччя і миру!

images

Сьогодні день народження у провідного фахівця навчального відділу Марини Кучеренко.

Шановна Марино Миколаївно!

Прийміть щиросердні вітання від колег та побажання мирного неба, родинного благополуччя, міцного здоров’я і реалізації усіх найсміливіших планів і проєктів.

Тримайте завжди курс на успіх та благополуччя, майте  можливості для втілення мрій, доброго настрою Вам, нових життєвих горизонтів, щастя та натхнення.

img 2675 auto width 1333

Сьогодні день народження у провідного фахівця сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи у м.Вінниця Наталії Коцьони.

Шановна Наталіє Станіславівно!

Прийміть щиросердні вітання від колег з Вашим днем.

Бажаємо міцного здоров'я Вам, і тим, хто дорогий Вашому серцю. Нехай у Вашому домі панує злагода та мир, поруч будуть лише надійні друзі та партнери. Щоденних радощів та тепла, щоб Ваше життя було наповнене яскравими емоціями та приємними враженнями.

dsc 5821 0x700

Сторінка 1 із 46

© Інститут інноваційної освіти КНУБА