Вітаємо фахівця навчального відділу Олену Аронову.

Шановна Олено Валеріївно!

Прийміть наші щиросердні вітання та найкращі побажання з нагоди дня народження.

 Бажаємо, найперше, мирного неба!

Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, любові та достатку!

4a61926367ef6a713a555752f677d328

Щиросердні вітання з нагоди дня народження сьогодні адресуємо фахівцю I категорії сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи в м. Немирові Оксані Черніченко.

Шановна Оксано Миколаївно!

Нехай поруч з Вами завжди будуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення!

Бажаємо, щоб будні були освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних, друзів, колег, а оберегами стали найкращі спомини, чисті людські почуття.

Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах.

img 1513 scaled

Сьогодні день народження у головного бухгалтера фінансово-бухгалтерської частини Ірини Сотнікової.

Шановна Ірино Миколаївно!

Прийміть від колег найщиріші вітання з нагоди дня народження.

Ділянка роботи, якою Ви опікуєтеся в нашому навчальному закладі, - відповідальна і така, що потребує високого професіоналізму, постійної уваги до численних змін і нововведень у царині права та оподаткування, вміння вирішувати найскладніших задачі і знаходити спільну мову з різними людьми

Завдяки Вам фінансові справи у нашому Інституті знаходяться у повному порядку, а складні економічні розрахунки стають запорукою фінансового благополуччя усього колективу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і благополуччя.

Нехай всі Ваші мрії завжди здійснюються, а Ваші близькі Вас бережуть! Нехай у Вашому домі завжди панує мир, спокій та затишок!

1614088660 73484

Сьогодні день народження у старшого викладача кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Валентина Петрова.

Шановний Валентине Андрійовичу!

Бажаємо Вам бадьорості духу, доброго здоров’я, процвітання, достатку, щоб Ви завжди відчували підтримку з нашого боку і відчували себе щасливим в команді, де Вас поважають і цінують за професіоналізм і особисті якості.

Нехай всі ваші хороші ідеї втілюються в реальність, а мрії здійснюються!

buket v korobke

Щиросердні вітання з нагоди ювілейного дня народження та найщиріші побажання -  керівнику сектору з проведення консультаційно-профорієнтаційної роботи в м.Києві Наталії Олевінській.

Шановна Наталіє Володимирівно!

Нехай життя завжди буде світлим і радісним, як цей святковий день, а вітання від рідних, друзів і колег додадуть життєвих сил в скарбничку Вашої душі!

Мiцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долi, щастя у життi, творчї наснаги у вiдповiдальнiй роботi!

Успiхiв у всьому задуманому та нових плiдних здобуткiв!

1boxwith flowers 4

Страница 1 из 40

© Інститут інноваційної освіти КНУБА