Вітання директора ІІНО КНУБА Олександра Даневича з нагоди Міжнародного дня студента

1573813367 17 vitayemo z mizhnarodnym dnem studentiv

Дорогі студенти! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня студента - свята молодих, невтомних до знань та творчого пошуку!

Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж держави, вносять значний вклад в її розвиток.

Цього року Міжнародний день студента має ще інші особливості, пов’язані зі світовою пандемією коронавірусу. Консолідація студентської молоді потребує інших, здебільшого дистанційних, форм спілкування, обміну інформацією та формування спільних мистецьких, науково-творчих задумів.  Студенти нашого Інституту успішно справляються з новими викликами, впевнено рухаються вперед і, беззаперечено, завжди будуть прогресивними шукачами найсучасніших тенденцій розвитку професійної галузі й суспільства.

Від усього колективу Інституту бажаю Вам енергійного творчого життя, здоров’я, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі та нових професійних досягнень.

Олександр Даневич