Запрошуємо вступників на вступні фахові випробовування!

15-16 вересня запрошуємо вступників  на фахові вступні випробування для зарахування на навчання для здобуття освітніх ступенів магістра і бакалавра.

Фахові вступні випробування відбудуться з дотриманням усіх необхідних санітарних норм та рекомендацій МОЗу та МОНу. Для запобігання скупчення людей розроблено спеціальну логістику процесів, а кількість вступників в групах обмежено до 15 чоловік.

Крім того, у рамках співпраці між ТОВ «ПЕРЕФЕРІО» та ІІНО КНУБА навчальний заклад отримав та встановив на вході у приміщення лабораторно-навчального корпусу унікальне сучасне обладнання – «CLEAN FRAME». Це Рамка для дезінфекції населення, яка розроблена Компанією PEREFERIO спільно з українськими вченими та провідними профільними інститутами в сфері епідеміології та інфекційних захворювань.

Дезінфікуючий засіб «Біолонг», який використовується «CLEAN FRAME», пройшов всі випробування і отримав дозвільні документи для ефективного та безпечного використання в громадських місцях.

Зазначений дезінфікуючий засіб не містить хлору, кислот, альдегідів; не залишає плям, не має запаху; вбиває віруси, бактерії та грибки, а ефект дезінфекції зберігається впродовж 5 годин.

Адміністрація ІІНО КНУБА потурбувалася про те, щоб за нинішньої складної епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, створити максимально безпечні умови для наших вступників, студентів, співробітників.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА