Сертифікат відповідності системи менеджменту якості вимогам ISO 9001:2015 – свідчення прогресивного руху ІІНО КНУБА до новітніх світових технологій навчання

Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо відповідності системи менеджменту якості Відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти» Київського національного університету будівництва і архітектури вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Сертифікат відповідності системи менеджменту якості «ВСП Інститут інноваційної освіти» КНУБА вимогам ISO 9001:2015 зареєстровано в базі DQS за номером 31400274 QM15 від 21.06.2019.

Згідно вимог ISO/IEС 17021-1:2015 контроль відповідності сертифікованої системи менеджменту здійснюється шляхом проведення щорічних наглядових аудитів. Аудиторська група з поважних фахівців європейського рівня, яка працювала в Інституті, надала розширений звіт про проведену перевірку, який підтверджує відповідність системи менеджменту загальновизнаним у світі принципам і вимогам ISO 9001:2015.

Наявність цього сертифікату є свідченням прогресивного руху навчального закладу до новітніх світових технологій навчання та збільшує перспективи ІІНО КНУБА щодо встановлення контактів з потенційними грантодавцями та інвесторами. Директор ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» Олександр Даневич привітав колектив навчального закладу з цією важливою подією та побажав нових професійних здобутків.

Довідково: У вересні 2015 року Міжнародною організацією зі стандартизації ISO були прийняті нові версії стандартів ISO 9000:2015 та ISO 9001:2015. Це п’ята редакція популярного у всьому світі сімейства стандартів. (Розробником міжнародних стандартів серії ISO 9000 є Міжнародна організація зі стандартизації ISO (International Organization for Standardization) – це всесвітня федерація національних органів стандартизації (комітетів – членів). Міжнародна організація зі стандартизації розташована в Женеві (Швейцарія).