Дезінфікуючий засіб «Біолонг» - ефективність, безпечність, надійність захисту доведена провідними науковими установами

Компанія «PEREFERIO» спільно з українськими вченими та провідними профільними інститутами в сфері епідеміології та інфекційних захворювань розробили новий і сучасний продукт для дезінфекції населення «CLEAN FRAME» (Рамка для дезінфекції) з використанням дезінфікуючого засобу «Біолонг»

Обладнання, як ми вже повідомляли, встановлено в Інституті інноваційної освіти КНУБА у  рамках співпраці між ТОВ «PEREFERIO» та ІІНО КНУБА.

Наголошуємо, що дезінфікуючий засіб «Біолонг», який використовується «CLEAN FRAME», пройшов всі випробування і отримав дозвільні документи для ефективного та безпечного використання в громадських місцях.

Зазначений дезінфікуючий засіб не містить хлору, кислот, альдегідів; не залишає плям, не має запаху; вбиває віруси, бактерії та грибки.

Продукцію СХВАЛЕНО Міністерством охорони здоров’я України, Інститутом медицини праці ім.Ю.І.Кундієва НАМН України, Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України, Інститутом громадського здоров’я ім.О.М.Марзєєва НАМН України.

БЕЗПЕЧНО ДЛЯ ЛЮДИНИ:
Проведені дослідження і підтверджено Інститутом медицини праці ім.Ю.І.Кундієва НАМН України.

ЗНИЩУЄ МІКРОБИ І ВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ:
Проведені дослідження і підтверджено Інститутом епідеміології і інфекційних захворювань ім. Л.В Громашевського Національної Академії медичних наук України та Інститутом громадського здоров’я ім.О.М.Марзєєва НАМН України.

Ефект туману дозволяє людині після проходження рамки залишитись абсолютно сухою і без додаткового запаху, але, тим не менш, найдрібніші частинки туману (5 – 10 мікрон) потрапляють в носоглотку і в ротову порожнину, що дає можливість також захистити дихальні шляхи від проникнення в них вірусів та бактерій. При застосування засобу «Біолонг», ефект дезінфекції зберігається впродовж 5 годин.

За нинішньої складної епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусною інфекцією, адміністрація ІІНО КНУБА вживає усіх можливих заходів, щоби створити максимально безпечні умови праці та навчання для наших співробітників та студентів.

Довідково: «БіоЛонг» — український виробник офіційно визнаних дезінфекційних засобів з 2009 року, оновлена інформація у державному реєстрі Дезінфекційних засобів МОЗ України з 2019 року.

Clean Frame

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА