Вітаємо з Днем землевпорядника!

Щиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом – Днем землевпорядника!

Історія свята починається з 1999 року, коли президент видав указ №1556/99, заснувавши День землевпорядника.

Сучасний землевпорядник – це фахівець в галузі державного управління, економіки, екології, права, сільського господарства, територіального планування, геоінформатики, який має вміти якісно і на високому кваліфікаційному рівні готувати управлінські й проектні рішення, розробляти документацію із землеустрою. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно. Їм потрібно добре знати закони, щоб вести планування і документацію. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля та в якому стані вона буде передана нащадкам.

Саме таких сучасних фахівців готують на кафедрі управління територіями ІІНО КНУБА. Тож приєднуйтесь до нашої команди!

Довгих років життя та всіх земних щедрот вам, шановні землевпорядники, добра і щастя вам та вашим родинам!