Участь у методичному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Завідувач кафедри економіки та менеджменту ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА», доктор економічних наук Новикова Іннола Вікторівна взяла участь у методичному семінарі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

82600319 1246556062209064 6440775447193059328 n

Цикл семінарів для Галузевих експертних рад та експертів з оцінювання освітніх програм розпочався 22 січня 2020 року у приміщені Центру культури та мистецтв Київського національного економічного університету. Спікерами були Сергій Квіт, голова Національного агентства, його заступники Андрій Бутенко, Олена Єременко, Наталія Стукало, Іван Назаров, член агентства Богдан Моркляник та Михайло Винницький, керівник Секретаріату.

11
Основною метою заходу, який об’єднав експертів з усіх куточків України та представників Галузевих експертних рад, було не лише обговорення складних питань та консультування експертів, а й комунікація. Особливістю семінару стала його інтерактивність – за допомогою сервісу Mentimeter учасники могли ставити питання, на які відповідали спікери у другій частині заходу.
«На семінарі була унікальна можливість поспілкуватися із керівництвом Агентства, дізнатися про лайф-хаки процедури експертизи, діяльності експертів. Бути обраним і акредитованим експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти - це насамперед високий статус та відповідальність», - поділились враженнями Іннола Вікторівна.

82562867 826533361153368 180298865910480896 n

Участь представників ІІНО КНУБА у зазначеному семінарі дуже важлива. Освіта – основа розвитку нашої держави та створення умов для стабільного зростання. Саме експерти з акредитації освітніх програм закладів вищої освіти будуть визначати, чи відповідають програми українських вишів світовим вимогам до підготовки фахівців. І залучення до цього процесу викладачів ІІНО КНУБА є свідченням їх високого професійного рівня та провідної ролі ІННО КНУБА, як одного з найпрестижніших закладів вищої будівельної освіти країни.