Наталія Авдєєва представила дві доповіді на міжнародній науково-практичній конференції «Зелене будівництво»

Міжнародна науково-практична конференція «Зелене будівництво», яка проходила у КНУБА, викликала широкий резонанс у наукових та громадських колах і стала непересічною подією, яка об’єднала людей різних поколінь, суспільно-політичних поглядів і професій навколо проблеми охорони довкілля, важливою складовою якої є саме зелене будівництво.

Доповідачі представили цікаві, ґрунтовні доповіді про те, чому зелене будівництво вже стало новою нормою всіх сучасних будівель і на конкретних прикладах розповіли про темпи і особливості розвитку зеленого будівництва у сусідніх державах. На панельній дискусії і під час воркшопу всі жваво обговорювали проблеми впровадження зеленого будівництва в Україні.

Активну участь у престижному міжнародному заході взяли представники ІІНО КНУБА. Так, Наталія Авдєєва - практикуючий архітектор, член Національної спілки архітекторів України, завідувач кафедри архітектурно-проектної справи Інституту інноваційної освіти КНУБА на конференції представила дві доповіді від кафедри архітектурно-проектної справи, яка здійснює підготовку та випуск бакалаврів та магістрів за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування».

Перша - «КОНЦЕПЦІЇ ОБ’ЄДНАННЯ МІСТА-СТОЛИЦІ КИЄВА З АКВАТОРІЄЮ РІЧКИ ДНІПРО», яка підготовлена за підсумками участі в Міжнародному бієнале з архітектури (International Biennale of Architecture Kraków 2019 "CONNECTIONS – The Town and the River").

Друга доповідь – «ОСОБЛИВОСТІ ЗАХИСТУ АРХІТЕКТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА МІСТА КИЄВА ВІД ТЕРОРИСТИЧНИХ ЗАГРОЗ У КОНЦЕПТУАЛЬНОМУ ПРОЕКТУВАННІ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ».

avdeeva

avdeeva2

avdeeva3

gramota

У програмі міжнародної науково-практичної конференції «Зелене будівництво» також були представлені презентації та воркшопи від представників BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Велику зацікавленість викликали виступи, присвячені питанням енергоефективності, розвитку екологічних транспортних технологій, новини зі сфери екологічної сертифікації та маркування будівельних матеріалів, концепції зеленого офісу. Особливу увагу привернула експозиція арт-об’єктів на екологічну тематику, створена студентами художниками та дизайнерами архітектурного факультету КНУБА.

Студенти та викладачі КНУБА представили результати своїх науково практичних розробок у сфері зеленого будівництва.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА