Відбулась перша у новому навчальному році робоча нарада

3 вересня в ІІНО КНУБА відбулась перша у новому навчальному році робоча нарада за участю адміністрації Інституту, керівників структурних підрозділів.

Під час наради, яку провів директор Інституту інноваційної освіти КНУБА, професор Олександр Никитюк, було обговорено низку важливих питань щодо організації навчального процесу в Інституті.

n2

Олександр Никитюк подякував колективу за успішне проведення Вступної кампанії 2019, підсумком якої стало збільшення кількості вступників порівняно з минулим роком майже на чверть.

Особливістю цьогорічної Вступної кампанія стало і значне зростання кількості громадян іноземних держав, які висловили бажання навчатися в ІІНО КНУБА, що стало можливим завдяки активізації міжнародної діяльності Інституту, наближення до прогресивних європейських технологій освіти.

Так, ІІНО КНУБА - єдиний навчальний заклад, якому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з АІКУ надано право підготовки сертифікованих інженерів-консультантів. А нещодавно Інститут отримав сертифікат асоційованого члена Асоціації Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним представником міжнародної інженерної федерації FIDIK (міжнародна  федерація інженерів-консультантів).

Інститут ефективно співпрацює з Громадською спілкою «Асоціація управителів житла». Так, підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію між Київським національним університетом будівництва і архітектури в особі директора ВСП «Інститут інноваційної освіти» КНУБА Олександра Никитюка та Громадською спілкою «Асоціація управителів житла» в особі президента Василя Лімана.  Відповідно до ліцензії на провадження освітньої діяльності, виданої Міністерством освіти і науки України, ІІНО КНУБА проводить навчання за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та проводить атестацію з отриманням кваліфікаційного сертифікату. ІІНО КНУБА отримує найкращі відгуки про рівень викладання на курсах підвищення кваліфікації, популярність яких лише зростає, і не лише за вказаним напрямом підготовки.

«Це результат, який свідчить про високий рівень довіри до нашого Інституту і великі очікування від навчання в ньому. Тому на даному етапі наше завдання – виправдати цю довіру, створивши нашим студентам максимально комфортні умови і зручний графік навчання у відповідності до вимог навчальних програм на сучасній навчально-методичній та технічній базі», - наголосив Олександро Никитюк.

n1

Однією із важливих інновацій нинішнього навчального року,  яка сприятиме систематизації та осучасненню, контролю організації та ведення навчального процесу, обліку і розподіленню педагогічного навантаження, став перехід Інституту на автоматизовану систему управління (АСУ).

Під час наради обговорено організаційні і технічні питання, пов’язані з переходом на «електронний декан».

Особливий акцент Олександр Никитюк зробив також на активізації науково-інноваційної діяльності, яка, зокрема, передбачає формування наукової тематики досліджень відповідно до актуальних напрямків розвитку фундаментальної або прикладної науки на кожній кафедрі, подання пропозицій для участі у наукових грантових проектах, організація та проведення на базі ІІНО КНУБА міжнародних науково-практичних конференцій…

Окремо учасники наради зупинилися на питанні щодо підняття рейтингу журналу  «Просторовий розвиток», створеного ІІНО КНУБА, який буде розповсюджуватися в Україні та за її межами і розрахований на науково-педагогічних працівників, вчених, викладачів, студентів, фахівців будівельної галузі, екологів, посадових осіб зацікавлених органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

n3

n6

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА