Наші студенти, які навчаються на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури ВНАУ – практики, які добре володіють сучасними технологіями і розуміють, навіщо їм вища освіта

Ми продовжуємо серію публікацій про особливості Вступної кампанії 2019 та про наших абітурієнтів з різних куточків України.

Станіслав Васильович Коновалов, який очолює консультаційно-профорієнтаційний сектор ІІНО КНУБА у Немирівському коледжі будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету, зазначає, що студенти, які обирають для навчання ІІНО КНУБА, це на 80% люди, які вже працюють на виробництві. Вони добре знайомі з сучасними технологіями і розуміють, що майбутнє будівельної галузі за фахівцями  освіченими, прогресивними. Тому здобуття вищої освіти – це вимога часу.

Чому обирають саме наш Інститут інноваційної освіти КНУБА і планують вчитися на базі Немирівського коледжу будівництва та архітектури? Бо довіряють педагогічному колективу, знають, що отримають знання, які допоможуть їм у роботі. Це зручно, економічно доцільно.

Великою популярністю користуються саме будівельні напрямки освіти – відновлення будівництва у територіальних громадах, районних центрах вже почалося і цей процес потребує кваліфікованих кадрів. Змін на краще у галузі чекають працівники дорожніх служб, газівники… І хочуть бути затребуваними спеціалістами на ринку праці. Великі перспективі нині відкриваються у землевпорядників, адже ринок землі вимагатиме фахівців, які, між іншим, досконало володіють і законодавчою базою.

«Ми створюємо максимально комфортні умови для студента. Вони могли б вчитися де завгодно, але обирають саме нас. І кількість вступників збільшується. Це достойна оцінка праці всього колективу», - резюмує Станіслав Васильович.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА