Термін прийому документів за освітнім ступенем магістра продовжено до 19 серпня

На численні звернення  вступників, які з поважних причин не змогли подати документи на вступ до ІІНО КНУБА за освітнім ступенем магістра,  прийнято рішення про продовження термінів прийому документів до 19 серпня. Про це повідомила керівник навчального відділу Інституту Наталія Салоїд.  

Нагадаємо про можливість подати заяву і документи для вступу до ІІНО КНУБА в електронному вигляді на електронну адресу Інституту. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Приймальна комісія працює також і у суботу.

Адміністрація ІІНО КНУБА, провідного закладу післядипломної освіти будівельного профілю, створює максимально зручні умови для студентів – починаючи зі вступної кампанії і закінчуючи форматом навчання та графіком сесій. Так, графік навчального процесу, проведення заліково-екзаменаційних сесій та засідань, і розклади занять навчальний відділ розробляє з урахуванням їх побажань. Думка студентів враховується і при складанні навчальних планів та переліку дисциплін, які зазначено в планах. Цікавим нововведенням є формування дисциплін самостійного вибору студентів та корегування об’єму їх викладання.

Окрім того, для студентів, які мають бажання здобувати вищу освіту у межах свого міста, створені сектори Інституту на базі навчальних закладів в різних регіонах України, де викладають високофахові педагоги, у тому числі з професорсько-викладацького складу ІІНО КНУБА. Таким чином, можна отримувати освіту, не полишаючи роботу, при цьому не потрібно витрачати додаткові кошти на проїзд до місця навчання, проживання там, харчування.

Вступники, які хочуть здобути вищу освіту або другу вищу освіту на основі середньої або повної вищої освіти за спеціальностями «Економіка та менеджмент», мають можливість вступати без ЗНО з англійської мови, іспит можна скласти в нашому навчальному закладі.

Детальніше про правила прийому до ВСП "Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури" у 2019 році дивіться ТУТ

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА