В ІІНО КНУБА проводяться безкоштовні семінари з актуальних питань ЖКГ, впровадження нових форм управління житлом та кращих проектів енергозбереження

Семінари з питань ЖКГ, започатковані в Інституті інноваційної освіти КНУБА, набирають все більшої популярності серед жителів та гостей столиці. Щовівторка провідні фахівці галузі, юристи, відомі експерти та науковці у конференц-залі Інституту збирають потужну аудиторію людей різного віку, фаху, яким цікаві інновації у галузі ЖКГ – технологічні та законодавчі, яким не байдуже, у кого на балансі перебуває їх житло і наскільки ефективною є діюча система опалення, які прагнуть до прогресивних позитивних змін у питанні утримання житла і хочуть знати, з чого почати ці зміни та як зробити їх ефективними і законодавчо виваженими.

Те, що такі заходи, модератором яких є керівник пресцентру «УНІАН», керівник сектору ОСББ НЕБАУ Ірина Головатенко, відбуваються саме в ІІНО КНУБА, який є провідним закладом післядипломної освіти будівельного профілю і, відповідно до ліцензії на провадження освітньої діяльності, виданої Міністерством освіти і науки України, проводить надання за напрямом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» та проводить атестацію з отриманням кваліфікаційного сертифікату з вказаного напрямку, - не випадковість. Це є свідченням того, що Інститут здійснює комплексний підхід до питання підготовки фахівців вказаного напрямку, адже питання їх затребуваності сьогодні стоїть у суспільстві дуже гостро. Впровадження різноманітних форм роботи з аудиторією, яка зацікавлена в отриманні інформації з питань функціонування галузі ЖКГ, залучення провідних експертів, налагодження спілкування через електронні засоби, ЗМІ, соціальні мережі, - важливі складові освітнього процесу, який здійснюється в Інституті.

Минулого вівторка запрошеними супер-експертами, які впродовж майже трьох годин конструктивно, з використанням сучасних презентаційних, мультимедійних засобів, спілкувалися з аудиторією, стали юрист з питань створення та функціонування ОСББ (Національний консультант ПРООН по м. Києву) Наталія Кальченко та спеціаліст з розвитку проектів Термомодернізація в житловому секторі - компанія «Данфосс ТОВ», Олександр Гут.

DSC02883

 

DSC02900

DSC02899

DSC02897

DSC02890

DSC02886

Які очікування Ви маєте щодо семінарів і чи виправдовують вони Ваші сподівання? З таким питанням ми звернулися до учасників, багато з яких відвідують практично усі семінари, щоразу поглиблюючи свої знання у різних сферах ЖКГ.

Олена Кравченко, пенсіонер.

«Вже третій рік ми намагаємось створити у будинку ОСББ. Але виникає чимало проблем, у тому числі через байдужість окремих сусідів. З соціальних мереж дізналась, шо Інститут інноваційної освіти КНУБА проводить такі безкоштовні семінари і з задоволенням їх відвідую. Велика подяка організаторам. Отримую багато корисної інформації. Особисто мені цікаво, якими будуть відносини з керуючою компанією, також щодо внесків».

Світлана Іванова, м.Київ.

«Мені цікавий такий аспект, як відносини новостворених ОСББ з контролюючими органами. Як запобігти штрафам, як правильно урегулювати ці стосунки, щоб все було згідно закону. Як бухгалтер, розумію, наскільки це важливо».

Ольга Троценко.

«На семінарі вперше. Є головою ЖБК і маю сподівання дізнатися сьогодні, як вирішувати проблеми боржників. Вона у нас стоїть дуже гостро. Безкоштовні консультації – це дуже чудово».

Олександр Миколайович, м. Київ.

«Мені цікавить питання щодо індивідуальних теплопунктів. Тут виступають фахові експерти і я впевнений, що отримаю відповіді на питання, які мене цікавлять. Щодо ОСББ – багато проблем, які виникають через позиції мешканців будинку, які часто багато говорять, але робити справу готові не всі».

Олена, м.Київ.

«Це вже моє третє заняття. Дізнаюся багато цікавого і корисного, знайомлюся з новими людьми. Хочу більше дізнатися про особливості взаємовідносин з управляючими компаніями, про їх зобов’язання. Дуже гарні умови. Все відбувається на сучасному рівні. Дякую Інституту інноваційної освіти, Ірині Головатенко та нашим експертам. Є можливість спілкуватися з актуальних питань на ФБ».

Наступного вівторка – відбудеться наступна зустріч, тема якої буде оприлюднена в анонсах.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА