Розпочалися курси підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів

З 10 по 20 червня 2019 року в ІІНО КНУБА проходять курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-геодезистів.

Проведення підвищення кваліфікації відбувається на підставі Угоди про співробітництво щодо підвищення кваліфікації інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр України) та Інститутом інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури (ІІНО КНУБА).
До навчального процесу залучається професорсько-викладацький склад Київського національного університету будівництва і архітектури, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного агентства земельних ресурсів України, науковці, провідні фахівці галузі.

Програма курсу розроблена відповідно до вимог до професійних програм підвищення кваліфікації.

IMG 4eb9c4ef085c00b6ea0cfa0034bcdb33 V

IMG e0841ccf74522cad2916964699bab5f4 V