Випускники архітектурно-дизайнерського відділення Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну – наші майбутні студенти!

Завідувач кафедри архітектурно-проектної справиІІНО КНУБА, кандидат архітектури, доцент Наталія Юріївна Авдєєва відвідала Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну. Коледж готує фахівців з вищою освітою за освітньо–кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, за спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу і є одним із провідних закладів будівельного профілю країни. Багато випускників коледжу приймають рішення про продовження навчального процесу саме в ІІНО КНУБА і стають його успішними студентами.

Зокрема, Наталія Юріївна ближче познайомилась з роботою архітектурно-дизайнерського відділення коледжу. Завідувач архітектурно-дизайнерського відділення, викладач-методист Елла Юріївна Марчук розповіла про спеціалізації - «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр», «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн», особливості організації навчального процесу, здобутки студентів та зробила екскурсію навчальним корпусом.

IMG 869b3b49870439e4c8996df2bbf6d4a1 V

IMG 7dfc12ee6d8fa2e62a6f77744299c5b5 V

IMG b252fbb07940e1fcc7c56fda9985aecb V1

IMG 9b5f968cb9a230fbe05d83ea10c9b14b V

На архітерно-дизайнерському відділенні працює висококваліфікований викладацький склад. Багато викладачів-архітекторів мають стаж роботи в проектних організаціях більше 15 років. Студенти під керівництвом досвідчених викладачів займаються науково-дослідницькою діяльністю, беруть активну участь у фахових конкурсах різних рівнів і посідають призові місця, а також демонструють міцні теоретичні знання на практиці і доводять свою високу кваліфікацію у різних регіонів України.

IMG 62a339f2b0186d7fd1241f3960297c5b V

IMG 69c500d5a6c717af76ce66709d6f50ef V

Довідково. Від початку свого існування будівельний технікум, а тепер Кам’янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну, дав путівку в життя понад двадцяти тисячам випускників. Сьогодні вони успішно працюють в Україні та далеко за її межами. Чимало з них стали провідними спеціалістами галузевих міністерств та відомств, підприємств та організацій.

«Стратегічний напрямок розвитку навчального закладу, зокрема, його архітектурно-дизайнерського відділення, - забезпечення якісної підготовки студентів та здатність колективу знайти гідне місце в реаліях сьогодення, співпадає з головними принципами освітньої діяльності у нашому Інституті. Тому ми маємо усі перспективи щодо подальшого розширення співпраці, обміну досвідом. Ми дуже раді вітати в ІІНО КНУБА таких розумних, амбітних, перспективних студентів, які вже є не лише теоретиками, а й практиками, знають і люблять свою справу та прагнуть досягти більших висот у професії!», - резюмувала Наталія Юріївна Авдєєва.

IMG cb51c48a8deaaddb022659d0231a7e28 V