Склад кафедри

На кафедрі архітектурно-проектної справи працюють доктори, кандидати наук, старші викладачі, викладачі кафедри.

 

Federovych

 Завідувач кафедри
 Ященко Олексій Федорович
 

 завідувач кафедри, кандидат   архітектури,  доцент


22 січня 1982 року народився у родині інженерів. У 2006 році успішно закінчив архітектурний факультет Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), отримавши магістерський диплом з архітектури, спеціалізуючись у галузі "Архітектура будівель і споруд". Був відзначений університетом як найкращий студент спеціальності та отримав почесні грамоти і подяки від Міністерства освіти і науки України, Київського міського голови і Верховної Ради України, отримавши всього 18 подяк і нагород.

Також є офіцером запасу Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) зі спеціальністю "Командир аварійно-рятувальних підрозділів загонів ДСНС".

У період з 2005 по 2007 роки працював архітектором в компанії "Укрінвестбуд", де проектував висотні житлові будинки і таунхаузи. З 2006 по 2010 роки був головним архітектором проектного відділу Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП), де займався проектуванням навчальних корпусів, іподрому, закладів ресторанного господарства, реконструкціями учбових корпусів, житлових будинків і об'єктами енергетичного комплексу.

У 2014 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему "Принципи формування стильового розвитку архітектури православних храмів Чернігівщини (XIX – початок XX століття)". У 2015 році отримав звання кандидата архітектури і доцента кафедри об'єктів архітектури та архітектурної пам'ятки КНУБА.

З 2018 року і до сьогодні є головним архітектором і керівником проектного відділу Бізнес-науково-економічного спільного центру КНУБА. У 2019-2021 роках працював головним архітектором у компанії "Скай Фінанс ТРЦ Sky Mall", а з 2021 року він обіймає посаду головного архітектора в компанії "Adamantex Group Development".

У своїй кар'єрі проектував широкий спектр будівель і споруд, включаючи житлові і громадські будівлі, культові споруди, аеродром малої авіації, торгово-розважальні центри, готельно-ресторанні комплекси, офісні будівлі, житлові будинки і багато інших об'єктів. Також працював над благоустроєм територій і малими архітектурними формами.

Був радником департаменту містобудування та архітектури Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України. Має сертифікат як фахівець з проектування енергоефективних споруд. Підвищував свою кваліфікацію під час стажування в проектній студії дизайну інтер'єру "Costa d’Oro" у жовтні-листопаді 2020 року, де досліджував актуальне застосування історичного архітектурного спадку в інтер'єрному проектуванні.


Колектив кафедри:

Ященко Олексій Федорович, завідувач кафедри, кандидат архітектури, доцент
Жовква Ольга Іванівна, професор кафедри, доктор архітектури, доцент
Рубан Людмила Іванівна, професор кафедри, доктор архітектури, доцент
Левченко Олексій Вікторович, доцент кафедри, кандидат архітектури, доцент
Єгорченков Володимир, Олексійович професор, доктор технічних наук

Кельба Сергій Сергійович ,кандидат архітектури, доцент
Сафронова Анна Валеріївна, викладач
Данієлян Анаіт Єрвандівна, кандидат технічних наук, доцент
Русевич Тетяна Вікторівна, доцент кафедри, кандидат архітектури, доцент
Підгорецкий Юрій Юрійович, кандидат технічних наук, доцент

Бібер Світлана Гавриілівна, старший викладач
Бондарева Тетяна Дмитрівна, старший викладач
Глущенко Артем Ігорович, викладач

Молочко Віталій Олександрович, викладач


Підвищення кваліфікації НПП

© Інститут інноваційної освіти КНУБА