Запрошуємо лікарів до навчання в ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»

Інститут інноваційної освіти КНУБА, як провідна установа з підготовки фахівців в галузі економіки, управління та інших освітніх програм, запрошує на навчання за напрямом 07 «Управління та адміністрування» освітні програми 073 «Менеджмент»  та  05 «Соціальні та поведінкові науки», освітня програма 051 «Економіка» за освітнім рівнем ІІ ступеня - магістр.

Навчання за освітніми програмами на базі вищої освіти триватиме 1 рік та 4 місяці  відповідно до навчально-тематичного плану та згідно з Наказом МОН  від 11.10.18р. № 1096 «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання  до закладів вищої освіти» в 2019 році. Вступ на базі повної вищої освіти на напрями 07 «Управління та адміністрування», освітні програми 073 «Менеджмент» та  05 «Соціальні та поведінкові науки», освітня програма 051 «Економіка» за освітнім рівнем ІІ ступеня магістр буде проводитись на основі фахових вступних випробувань в ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» та не вимагає наявності сертифікату ЗНО з іноземної мови.

Отримання диплому магістра за освітніми напрямами 07 «Управління та адміністрування» та 05 «Соціальні та поведінкові науки» дозволяє відповідати кваліфікаційним вимогам Наказу МОЗ України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професійних працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я».

Інститут інноваційної освіти КНУБА є інноваційним закладом освіти та пропонує навчання за заочною та дистанційною формою, має спеціалізації в рамках освітньої програми 073 «Менеджмент», спеціалізація «Менеджер в галузі охорони здоров’я» та 051 «Економіка», спеціалізація «Економіка в галузі охорони здоров’я».

Наші контакти: вул. Освіти, 4, Київ,  03037, Україна

iino.knuba.edu.ua

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    
(044) 275 20 56

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА