ІІНО КНУБА – учасник анонсованих Бізнес-Днів FIDIC в Україні

Бізнес-Дні FIDIC - це два насичених робочих дні у червні, протягом яких учасники заходу матимуть можливість послухати виступи від керівників профільних міністерств і відомств, VIP-спікерів і експертів, взяти участь в панельних дискусіях, прослухати бліц-тренінги за контрактами і тендерної документації FIDIC, ознайомитися з виставкою, а також поспілкуватися один з одним, провести переговори в комфортній обстановці. Всього у міжнародному форумі, яка вже втретє буде проходити в Україні під патронатом Комітету Верховної Ради України за питань транспорту спільно з FIDIC, Кабінетом Міністрів України, Міністерством інфраструктури України, Адміністрацією морських портів України, Академією Будівництва України, Укравтодором та CoST, візьмуть участь 300 представників із 30 країн світу, понад 50 провідних компаній. Серед них і ІІНО КНУБА, провідний  навчальний заклад в системі післядипломної освіти України будівельного профілю.

Про напрямки та перспективи співробітництва ІІНО КНУБА з FIDIC під час прес-конференції на тему: «Презентація проведення щорічного інфраструктурного форуму «Бізнес-Дні FIDIC в Україні» розповіла доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки та менеджменту Іннола Новикова. Повне відео брифінгу дивіться за посиланням.

biznesdni

«Ми активно співпрацюємо з компанією FIDIC за декількома напрямками. Перш за все, це навчання. Перший успішний проект, пов'язаний з навчанням інженерів-консультантів, вже стартував FIDIC в Інституті. До викладання були залучені як представники FIDIC, які знайомили і з законодавчою базою, і з тим, як вирішуються проблеми з аудитом та безпосередньо з будівництвом, так і професорсько-викладацький склад ІІНО КНУБА. Ми спеціалізований заклад вищої освіти в цій області. Тому цей напрямок роботи для нас є перспективним і цікавим, тому будемо його продовжувати. Зокрема, щодо підготовки аудиторів, фінансистів,котрі мають знання в галузі будівництва та в області економіки і фінансів. Цікавляться навчанням і наші студенти».

Нагадаємо, ІІНО КНУБА - єдиний навчальний заклад, якому у рамках укладеного Меморандуму про співпрацю з Асоціацією Інженерів-Консультантів України (АІКУ), що є єдиним повноважним представником FIDIC в Україні, надано право підготовки сертифікованих інженерів-консультантів, послуги яких набувають все більшого поширення в Україні. Перша група інженерів-консультантів вже закінчила навчання.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА