ІІНО КНУБА взяв активну участь у ФОРУМІ РОБОТОДАВЦІВ. ДЕНЬ КАР’ЄРИ

23 квітня в Київському національному університеті будівництва і архітектури  відбувся Форум роботодавців та День кар’єри, участь у якому взяв директор ІІНО КНУБА, професор Олександр Никитюк, представники Інституту.

 DSC0985

Інформаційний стенд ІІНО КНУБА став популярним майданчиком для гостей, студентів як випускових курсів, так і для тих, хто бажає продовжити навчання та здобути другу вищу освіту.

 DSC0122

До учасників зібрання з вітальним словом звернувся ректор КНУБА, доктор економічних наук, професор Петро Мусійович  Куліков.

 DSC0969


Учасникам були запропоновані такі активності: виставка «Ярмарка вакансій»,  «Механізм дуальної освіти як засіб збереження кадрового потенціалу України», Студентська панель «Ставай архітектором свого майбутнього», коворкінг-зона «Поєднання навчання і професійного росту», студентська панель «Сучасна професія у сфері інформаційних технологій», панелі «Автоматизація та електроенергетика», «Механіка».

Популярністю серед молодих людей користувалися усі спеціальності, навчання за якими пропонує ІІНО КНУБА. Проте найбільше цікавились напрямками «Менеджмент», «Будівництво», «Землеустрій», - розповідає начальник відділу міжнародних зв’язків, профорієнтаціі та регіонального розвитку Людмила Казадаєва.

 DSC0125

Учасники були представлені провідними українськими та міжнародними компаніями, співробітництво з якими для ІІНО КНУБА є цікавим та перспективним.

komp

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА