Запрошуємо до участі у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «ЕКОНОМІКО-УПРАВЛІНСЬКІ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНІ НОВАЦІЇ В БУДІВНИЦТВІ»

Міжнародна науково-технічна конференція «Економіко-управлінські та інформаційно-аналітичні новації в будівництві» відбудеться 23-24 травня 2019 р. у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА).

В роботі конференції візьмуть участь представники міністерств та відомств, керівники провідних будівельних та проектних підприємств, відомі вітчизняні та закордонні вчені та фахівці. Робота конференції висвітлюватиметься в ЗМІ та на сайтах організаторів і партнерів.

В роботі конференції будуть розглянуті наступні питання:

- актуальні проблеми економіки, обліку і управління на рівні будівельної галузі, регіону, держави;

- цифрова трансформація, інформаційно-аналітичні новації в економіці, менеджменті і бізнесі;

- економічна безпека, захист інформаційного простору;

- моделювання та інформаційні системи в управлінні проектами та економіці;

- вартісний інжиніринг та ціноутворення в будівництві;

- обліково-аналітичне забезпечення та документообіг у будівництві;

- ефективність організаційно-технологічних рішень у будівництві;

- зелена економіка і сталий розвиток;

- СТУдентська Наукова Секція (СТУНС).

Учасникам буде надана можливість виступити з доповідями перед аудиторією. Партнери зможуть продемонструвати свою продукцію та презентувати діяльність, розмістити рекламу в друкованих матеріалах.

Ознайомитись з програмою конференції та зареєструватись для участі Ви зможете на сайті https://sites.google.com/site/econbudknuba/

Участь у конференції та отримання збірника тез в електронному вигляді – безкоштовно.

Можлива очна і дистанційна участь (матеріали конференції можуть бути відправлені учаснику Новою поштою за рахунок отримувача).

З усіх організаційних питань просимо звертатись до оргкомітету та секретаріату конференції.

Телефони: Омельяненко Оксана Павлівна - (050)139-9203

Запєчна Юлія Олександрівна - (063)407-9305