Цінні знання, комфортні умови, цікаве спілкування і гарні професійні перспективи. Наші випускники про навчання в ІІНО КУНБА

Оксана КОРНЕЛЮК

"Отримала диплом за дуже перспективною спеціальністю «Геодезія та кадастр». Навчалася дистанційно. Мала максимально сприятливі умови для того, щоб отримати вищу освіту. Не дивлячись на те, що форма занять заочна, ми отримали дуже якісні зняття і практичні навички".

corneluc

Ярослав КУШИК-СТРЕЛЬНІКОВ

"Працюю на підприємстві Міністерства регіонального розвитку. Це були дуже цікаві півтора року. Буду продовжувати навчання в КНУБА, є здобувачем наукового ступеня кандидата наук. Це дуже велика честь – закінчити цей навчальний заклад".

strelnikov

Анна РИЖАКОВА

«Вищу освіту, яка надає можливість працевлаштування на престижну роботу, в ІІНО КНУБА можуть отримати молоді мами, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною».

razakova

Тетяна ЛЕБЕДЄВА, Ірина НІКОЛАЄНКО

"Отримали диплом магістра за спеціальністю «Менеджмент». Чому рекомендуємо здобувати освіту саме тут? Зручний графік занять, гарні викладачі. Завдяки отриманій освіті отримала підвищення на роботі".

nicolaenko

Валентина ДЯЧЕНКО

"Управлінська спеціальність, яку я здобула в ІІНО, «Менеджмент, організація, адміністрування» дуже допомагає у роботі, тому що я вже працюю у будівельній фірмі. Було дуже цікаво вчитися. Гарні викладачі, яким ми дуже вдячні: Іннола Вікторівна Новикова, Руслан Анатолійович Кубанов, Алла Іванівна Бєлова, багато інших. Хочеться запросити сюди і своїх знайомих, щоб здобули гарну освіту».

diacenko

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА