Інститут інноваційної освіти на Дні відкритих дверей у Київському національному університеті будівництва і архітектури

Минулої суботи до КНУБА завітали сотні гостей з усіх куточків України, щоб ближче познайомитися з провідним навчальним закладом вищої освіти України в галузі підготовки фахівців з будівельних спеціальностей. 

Під час офіційно-концертної програми з майбутніми студентами та їх батьками поспілкувався ректор КНУБА професор Петро Мусійович Куліков, який розповів про розвиток будівельної галузі в Україні, місце КНУБА в провідних рейтингах Києва і України та перспективності отримання освіти за спеціальностями і спеціалізаціями, що пропонує КНУБА своїм абітурієнтам.

rector

А студенти КНУБА підготували багато цікавих розваг і конкурсів (детальніше на сайті КНУБА)

Участь у цікавому і масштабному заході взяли і представники ІІНО КНУБА: начальник відділу міжнародних зв’язків, профорієнтації та регіонального розвитку Людмила Казадаєва та провідний фахівець відділу Олена Савчина.

Інститут інноваційної освіти, який є відокремленим структурним підрозділом КНУБА, був широко представлений на заході, як провідний навчальний заклад в системі післядипломної освіти України будівельного профілю.

Головними напрямами діяльності Інституту є підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації фахівців з метою набуття ними вищого освітнього рівня, нової кваліфікації, нової спеціальності на основі раніше здобутих. Про те, наскільки перспективо, цікаво і зручно вчитися в ІІНО, де створені усі умови для здобуття вищої або другої вищої освіти, у тому числі для людей, які хочуть поєднувати роботу і навчання, розповідали представники Інституту і батькам, і молодим людям. Адже здобувати нові знання, навички в ІІНО можна і дорослим – на курсах підвищення кваліфікації, яких в Інституті чимало за різними напрямками, і на восьми спеціальностях п’яти кафедр.

«Інтерес до ІІНО дуже великий, - ділиться Людмила Федорівна, - наших абітурієнтів приваблюють різноманітні форми навчання – денна, заочна, дистанційна, зручний графік занять та сесій, потужний викладацький склад Інституту і престижність та затребуваність професій. Стенд ІІНО КНУБА під час заходу був дуже популярним, роздали багато інформаційних матеріалів. Впевнена, що серед гостей КНУБА було чимало наших майбутніх абітурієнтів».

vidk

vv

dd

© Інститут інноваційної освіти КНУБА