Магістри другого року навчання звітували про свої знання з «Методології містобудівної діяльності»

У студентів-магістрів другого року навчання, які наразі складають останню сесію, відбувся екзамен з дисципліни «Методологія містобудівної діяльності» за 1 навчальний семестр. Екзамен приймала завідуюча кафедрою архітектурно-проектної справи, доктор архітектури, доцент Гелена Ковальська.

«Йдеться про одну із фундаментальних дисциплін архітектурної освіти. Містобудування є основою для подальшого архітектурного проектування. Студенти у процесі її вивчення не лише дізнаються про спектр різноманітних проблем містобудування, а й пропонують власні шляхи їх вирішення. Майже усі, хто сьогодні демонструє свої знання з цієї дисципліни, вже є фахівцями будівельної галузі, як правило, вони вже працюють, тому добре розуміють, що знання їм необхідні для виходу на новий рівень своєї професійної діяльності, тому більше зацікавлені у навчанні», - зауважила Гелена Ковальська.

Кияни Сергій Герасимнюк і Оксана Андрущенко у підтвердження слів свого педагога наголосили на тому, що обрали для отримання вищої освіти саме цей інститут невипадково. Тут дисципліни викладають високопрофесійні фахівці-практики і графік занять та іспитів оптимально адаптований до потреб студентів, які суміщають навчання і роботу.

Обоє, як і переважна більшість студентів, мають усі підстави сподіватися, що нові знання, отримані в Інституті і підтверджені дипломом про вищу освіту, допоможуть знайти роботу своєї мрії або додадуть шансів кар’єрного росту.

 

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА