Привітання директора ВСП "ІІНО КНУБА"

photo 2024 05 08 10 59 02

З великою повагою та вдячністю вітаю зі святом увічнення пам’яті перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років!

Це свято не лише нагадує нам про важливу сторінку в історії людства, а й вкотре підкреслює нашу відданість мирному співіснуванню та боротьбі за свободу, справедливість та гідність.

Нехай пам'ять героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє, буде назавжди світлою лампадою на шляху до щасливого і мирного завтрашнього дня.

Віддаймо шану тим, хто відстояв наші цінності, і присягнімося ніколи не забувати їх жертв та вчинків.

Хай мир завжди буде нашим кращим воїном!

Директор Олексій ШКУРАТОВ!

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq bandarqq