Звернення директора ІІНО КНУБА Олексія Шкуратова з нагоди річниці повномасштабного російського вторгнення

1photo 2024 02 23 22 51 04

24 лютого, на світанку, два роки тому мирні українські міста і села здригнулися від масованих ракетних атак і обстрілів ворога. Страх і біль прийшли у кожну українську родину.

Не одразу зрозуміли, усвідомили, повірили, що це війна, що нас підступно атакує сусідня країна, яка так довго нав’язувала українському народу міф про свої братські почуття і прагнення.

Але ворог дуже швидко продемонстрував своє справжнє обличчя. Наш жах змінився на гнів. Лють породила відвагу. Відвага продемонструвала ворогу і всьому світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом, що переважає чисельно, технічно.

Не маючи спроможності перемогти на полі бою, російська держава-терорист вже впродовж двох років вдається до варварських обстрілів українських міст та критичної інфраструктури. Більшість ракетних атак націлені на цивільні об’єкти. Руйнуючи нашу енергетику, російські терористи прагнуть спричинити в Україні гуманітарну катастрофу та суспільний хаос, знищити економіку та позбавити міста життя.

Але наш народ незламний. Україна вистояла й щосекунди дає відсіч російським загарбникам.

Вшановуємо велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість наших захисників, волонтерів, надзвичайників, медичних працівників, представників критичної інфраструктури, які мужньо утримують свою ділянку фронту, надаючи можливість країні жити, працювати.

Я вдячний кожному викладачу нашого Інституту за вашу роботу під час тривог і блекаутів, за самовіддане бажання не лише надавати освітні послуги, а й підкорювати нові вершини науки, за вашу допомогу фронту.

Глибока шана усім нашим студентам і випускникам, які сьогодні боронять рідну країну зі зброєю в руках. І тим, хто в авангарді команди, яка відновлює зруйновані війною міста і села.

Кожен із вас своїм прикладом і на своєму місці наближає нашу Перемогу.

Вічна шана полеглим воїнам і тим цивільним, життя яких забрав підступний ворог.

Нині у небесному війську України вже не сотня, а тисячі незламних, нескорених, незабутніх лицарів світла.

Нехай пам’ять про всіх полеглих згуртує нас, додасть сили та волі для боротьби за нашу незалежність.

Слава Україні! Слава кожному нашому герою! Разом переможемо!

Олексій ШКУРАТОВ,
доктор економічних наук, професор,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти
Київського національного університету будівництва і архітектури»

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА
https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/bandarqq/ https://moneydaily.my.id/wp-content/uploads/dominoqq/ https://adlgaward.id/wp-content/uploads/-/pkv-games/ Pkv Games https://sahivsoc.org/FileUpload/-/pkv/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/dominoqq/ https://sahivsoc.org/FileUpload/-/bandarqq/ https://dailycrm.my.id/wp-content/uploads/pkv-games/
slot1131 slot 5k Robopragma PG Soft aduq gb777 ying77 slot777 bandarqq dominoqq gb777 mixparlay pkv games poker qq slot raffi ahmad bandarqq dominoqq pkv games poker qq bandarqq slot raffi ahmad pkv games bandarqq bandarqq bandarqq