Ще один воєнний рік: навчаємо, волонтеримо, донатимо, рухаємося вперед, до Перемоги!

Став історією ще один рік нашого життя. Дуже складний рік для всієї країни, і для нашого Інституту також.

Але ми вистояли і довели, що навіть в умовах воєнних дій, тривог, обстрілів і болю через непоправні втрати ми знайшли в собі сили не просто жити далі, а розвиватися, рухатися вперед, у тому числі в науковій, професійній царині.

Адже закінчиться війна, і після нашої Перемоги в країні буде дуже багато роботи, зокрема у фахівців будівельної галузі.

Тому увесь колектив розуміє, наскільки важливо сьогодні удосконалювати освітні технології, впроваджувати найсучасніші світові тенденції будівельної освіти.

Ми робимо все можливе, аби здобувачі й надалі обирали саме наш навчальний заклад і отримували тут якісні знання та затребувані професії.

І, звичайно, кожен із нас нині – не лише викладач чи студент.

«Сьогодні кожен українець мужньо тримає свою ділянку великого фронту, наближаючи нашу Перемогу.

Колектив Інституту інноваційної освіти КНУБА з перших днів військового протистояння став центром волонтерської допомоги ЗСУ, вимушеним переселенцям, постраждалим від обстрілів та позбавлених агресором житла, тим, хто втратив на війні здоров’я, рідних, друзів, медичним закладам, які стоять на передовій боротьби за життя і відновлення здоров’я наших воїнів, мирних громадян.

Ми пишаємося своїми студентами, серед яких чимало військових, волонтерів, фахівців об’єктів критичної інфраструктури, будівельників, економістів, науковців, які сьогодні боронять і відновлюють країну і які знаходять час та можливість вчитися й рухатися вперед.

Ми вдячні кожному, хто долучається до волонтерської діяльності», - наголошує в.о. директора ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» Олексій Шкуратов.

Так, спільнота архітекторів стала амбасадором збору на 1 000 FPV-дронів-камікадзе для бригади Буревій, що тримає рубежі на нулі. 

Для того, щоб зробити великий збір досяжним, його розбили на багато малих зборів – так кожен архітектор чи урбаніст зміг залучити свою спільноту. 

 Серед них і наші колеги. 

Кафедра інноваційної архітектури та дизайну ІІНО КНУБА на чолі з завідувачем кафедри Ященко Олексієм підтримує необхідними речами і засобами хлопців, які зараз мужньо боронять нашу країну на передовій на декількох напрямках. Нещодавно воїни надіслали особисту подяку.

Маленької допомоги не існує. Тримаймося! Разом до перемоги!

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА