Студенти ІІНО КНУБА працюють над проєктом реконструкції корпусу Інституту – буде цікаво і інноваційно!

Навчально-лабораторний корпус ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» - це не лише гарне і комфортне приміщення, де здобувають освіту майбутні і вже доволі відомі у своїй професійній галузі будівельники, архітектори, а з певного часу ще й цікавий архітектурний об’єкт їх всебічного професійного дослідження.
Ще з вересня студенти 1-2 курсу, які навчаються за спеціальностями 022 «Дизайн», 191 «Архітектура та містобудування», розділилися на кілька груп і кожна почала виконувати свою ділянку роботи на території навчального закладу: хтось обстежував, обміряв приміщення Інституту, інші – прилеглу територію, а інші – узагальнювали отриману інформацію.
Всі ці дослідження проводилися під керівництвом кандидата архітектури, доцента, завідувача кафедри інноваційної архітектури та дизайну Олексія Ященка, якому й належить ідея залучити студентів до розроблення проєкту реконструкції приміщення Інституту.

Inphoto 2023 12 19 11 51 10
2inphoto 2023 12 19 11 51 343inphoto 2023 12 19 11 51 48

Результатом тримісячної кропіткої колективної роботи стала 3D модель корпусу, яка тепер стане основою для видачі завдання на дипломне проєктування по реконструкції корпусу Інституту.
Очікується, що інтерес до цієї роботи продемонструє чимало студентів. Тож рівень конкуренції буде високий, а результати очікуються дуже цікаві і інноваційні.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА