Семінар з розгляду та обговорення проблем комплексного відновлення територій України у ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

У ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» заплановано проведення заходу щодо розгляду та обговорення проблем комплексного відновлення територій України у воєнний та післявоєнний періоди з урахуванням теоретичних, методичних та прикладно-зорієнтованих аспектів інтегрованого управління в будівництві, містобудуванні та територіальному плануванні, що передбачає поєднання різних аспектів та секторів діяльності з метою досягнення гармонійного та збалансованого розвитку територій.

Обговорення зазначених питань планується на основі матеріалів підготовленого в Інституті Навчально-методичного посібника "Аспекти інтегрованого управління в містобудуванні та територіальному плануванні як складова частина комплексного відновлення територій", укладачів О.В. Петроченка, Д.Е Прусова, Р.І. Кузьміна та колективу авторів,  який зорієнтований на студентів, аспірантів, слухачів, викладачів, та фахівців  спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія".

В обговоренні проблем відновлення передбачено участь представників Офісу Президента України, Депутатів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Офісу Генерального прокурора та інших центральних органів виконавчої влади України.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА