В Інституті інноваційної освіти КНУБА розпочався новий навчальний рік. Успіхів вам і мирного неба!

З гарним настроєм і палким бажанням отримати нові знання і компетенції, які допоможуть опанувати обрану професію, стати фахівцем високого рівня і реалізувати  свій творчий потенціал, приступили до навчання здобувачі освіти ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури».

Попри численні виклики військового часу, які змушують і абітурієнтів, і професорсько-викладацький склад та увесь колектив Інституту працювати в особливих умовах, поєднуємо викладацьку роботу з волонтерською діяльністю, не зупиняємось в інноваційному розвитку та підвищуємо якість освіти, докладаючи максимум зусиль для створення безпечних умов для усіх учасників освітнього процесу.

ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» підтримує і підтверджує свій імідж одного із провідних закладів вищої будівельної освіти України.

Дорогі першокурсники! Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні, миру і здійснення усіх ваших найсміливіших проєктів!

 2023 09 04 11 42 53 2

photo 2023 09 05 10 12 31

photo 2023 09 05 10 12 31 2

На фото: студенти-першокурсники, котрі здобуватимуть освіту в Інституті інноваційної освіти КНУБА за спеціальностями  191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн», які сьогодні є одними із найпопулярніших серед вступників.

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА