Хаб органічної архітектури на базі ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА»

На базі ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА» створено хаб органічної архітектури, який очолює Луїджі Фіумара - дипломований архітектор, член Швейцарської асоціації архітекторів та інженерів (SIA), голова Міжнародного Форуму "Людина та Архітектура" (Дріберген, Нідерланди), почесний професор Київського національного університету будівництва і архітектури, спеціаліст з органічної архітектури.
Здобувачі освіти Інституту інноваційної освіти усіх курсів мають можливість отримувати тут фахові консультації, зокрема, і у рамках виконання дипломних проєктів.

lyiДо відома:
Органічна архітектура – течія архітектурної думки, уперше сформульована Луїсом Саллівеном на основі положень еволюційної біології в 1890-ті роки і якнайповніше втілена в працях його послідовника Френка Ллойда Райта в 1920-ті — 1950-ті роки. На противагу функціоналізму, органічна архітектура вбачає своє завдання у створенні будівель і споруд, що розкривають властивості природних матеріалів і органічно вписані в навколишній ландшафт.