Вітання Олексія Петроченка з Днем знань та початком нового навчального року

Шановні студенти, викладачі, співробітники Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури!

Щиро вітаю вас із початком навчального року та Днем знань!

Цьогорічне свято Першовересня особливе, адже проходить на тлі повномасшабної збройної агресії російської орди проти України, проти миру, свободи та незалежності.

Важливо пам’ятати, якою дорогою ціною ми платимо за можливість навчатися сьогодні.

Низький уклін нашим мужнім захисникам!

Віримо у Перемогу України і кожен на своїй ділянці фронту докладаємо усіх зусиль, аби наблизити її.

У цей день хочу побажати всім вам натхнення, успіху й сил для нових звершень! Сила української освіти й науки, як і суспільства у цілому – у синергії наших дій. Будьмо сильними! Будьмо разом!

Дорогі вступники!

Вступна кампанія 2023 триває! Після нашої Перемоги країна ще більше потребуватиме вашої майстерності, творчого натхнення і професійного завзяття.

Запрошуємо приєднуватися до нашої команди, команди фахівців, які будують майбутнє!

З повагою

директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

Олексій Петроченко

3fc5e70026b9b5b6d1f1959d071ac42a