Вітання Олексія Петроченка з Днем Державного Прапора, Днем Незалежності України!

Шановні колеги! Дорогі студенти!

Прийміть сердечні вітання з нагоди визначних державних свят — Дня Державного Прапора та 32-ої річниці Незалежності України!

Умови воєнного стану через збройну агресію росії не спонукають до традиційних святкувань, але цей день був і залишається головним святом нашої держави, яка сьогодні знову виборює свободу і незалежність.

Гордий тим, що серед захисників України, волонтерів чимало представників нашого Інституту, його випускників, студентів, викладачів.

Надаємо допомогу вимушеним переселенцям, підтримуємо українських військових, допомагаємо мешканцям населених пунктів, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів…

І при цьому ми не зупинили навчання, удосконалювали матеріально-технічну базу закладу, впроваджували інноваційні технології в освітній процес, турбувалися про безпеку його учасників, організували належний рівень Вступної кампанії.

Я щиро дякую кожному за професіоналізм, милосердя і самовіддану, натхненну працю, згуртованість і  патріотизм, які наближають нашу Перемогу.

Бажаю всім миру, добробуту, міцного здоров’я, щедрої долі.

Нехай мрія про щасливе майбутнє окриляє вас на нові звершення в ім’я нашої рідної України!

Олексій Петроченко,
директор ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури»

1pr