Представники ІІНО КНУБА взяли участь у святкових заходах до Дня вишиванки! Нехай візерунки душі нашого народу додають віри і сил для Перемоги!

Сьогодні, 18 травня, - Всесвітній день вишиванки.

Українці всього світу з гордістю і трепетом вдягають святковий одяг, яким з покоління в покоління передають унікальний код нації, вплітаючи у візерунки «душу» нашого народу, його мрії й молитви. 

Цього року – усі наші мрії і молитви про мир, про Перемогу.

За доброю традицією участь у заходах до Дня вишиванки взяли  і представники Інституту інноваційної освіти КНУБА – його директор Олексій Петроченко, викладачі, студенти. Також до свята доєдналася співдружня громадська організація  «Вся Україна»" на чолі з Валентином Гирею та його помічницею Діаною Кузьміною.

Святкові флешмоби, виставки виробів народного мистецтва, вишиванок від студентів та викладачів проходили на території Київського національного університету будівництва і архітектури. Участь у заходах взяв ректор КНУБА Петро Куліков.

Оскільки вишиванка вважається оберегом від усього лихого, то нехай вона оберігає українських захисників, а наша спільна мрія про Перемогу дуже скоро стане реальністю!

photo 2023 05 18 12 45 24

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА