Інститут інноваційної освіти КНУБА організував цікаву та змістовну презентацію навчального закладу у рамках Дня відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури

6 травня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшов День відкритих дверей – традиційний і дуже затребуваний серед майбутніх абітурієнтів захід. Адже саме він дає відповіді на десятки питань, які виникають у вступників – і щодо спеціальностей, які пропонує навчальний заклад та їх затребуваності на сучасному ринку праці, і щодо умов навчання, проживання, відпочинку.

Адміністрація Інституту інноваційної освіти КНУБА, увесь його колектив зробили все можливе, аби у рамках Дня відкритих дверей достойно представити наш Інститут – відокремлений структурний підрозділ КНУБА, який є провідним державним закладом освіти з підготовки та перепідготовки фахівців будівельної галузі.

Інформаційний стенд, який розповідає про Інститут та презентує освітні рівні та спеціальності, за якими оголошується прийом на навчання у 2023 році, змістовні флаєри та численні зустрічі, обговорення, жваві дискусії.

З майбутніми вступниками спілкувалися завідувач кафедри будівництва та інформаційних технологій, доктор технічних наук, професор, старший науковий співробітник

Дмитро Прусов, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Руслан Кубанов, професор кафедри інноваційної архітектури та дизайну, кандидат архітектури, доцент Наталія Авдєєва, доцент кафедри, кандидат архітектури Маргарита Яковенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Сергій Ставрояні, керівник навчального відділу, кандидат технічних наук Дмитро Макатьора, провідні фахівці навчального відділу Олена Савчина та Марина Кучеренко.

IMG 3211

IMG 3185

IMG 3143

IMG 3133

IMG 3199Молоді люди жваво цікавилися умовами вступу до Інституту, спеціальностями і особливо – різноманітними формами навчання, які пропонує наш навчальний заклад, можливістю суміщати освіту і роботу та можливістю отримати другу вищу освіти чи паралельно – дві вищі освіти.

Дуже цікавою вийшла локація на Алеї видатних випускників КНУБА. Тут Наталія Авдєєва і Маргарита Яковенко не лише роздавали інформаційні буклети, спілкувалися з майбутніми вступниками, їх батьками, а  й організували майстер-клас з малювання за мольбертами Так, Наталія Юріївна запропонувала використати дуже цікаву техніку малювання зі швидким результатом - «монотипія», яка зацікавила студентів та майбутніх абітурієнтів.

photo 2023 05 06 11 13 54

photo 2023 05 06 11 13 56

photo 2023 05 06 13 43 57

photo 2023 05 06 20 27 47

photo 2023 05 06 20 53 38Захід вийшов змістовний, цікавий і дуже насичений пізнавальними подіями та позитивними емоціями.

Інститут інноваційної освіти КНУБА чекає на вступників!

uken
© Інститут інноваційної освіти КНУБА