Участь у відкритій лекції «Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток»

Заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова у рамках курсів підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» взяла участь у відкритій лекції «Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток».

Спікерами лекції були Ольга Бершадська – освітня тренерка та консультантка, викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Максим Почебут – віце-президент Асоціації ІТ Ukraine з питань освіти, Chief Learning Officer в Sigma Software Group.

Модератор - к.т.н., доцент, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» Дмитро Чумаченко.

Лекція відбулася у рамках онлайн-заходу з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти», організованому ГО «Прогресильні».

«Україна сьогодні  перебуває у пошуку ефективних механізмів реформування власної освітньої системи. В умовах глобалізації використання країною потенціалу міжнародного інституційного середовища є одним із визначальних чинників удосконалення національної системи вищої освіти. Проте головним драйвером є розвиток внутрішньої системи забезпечення якості кожного провайдера вищої освіти, - наголошує Іннола Новикова. – Подібні дискусії щодо забезпечення якості вищої освіти є дуже актуальними і корисними».

iakist1iakist2iakist3iakist4iakist5iakist6iakist7iakist8