Оксен Лісовий - міністр освіти й науки України. Вітаємо з призначенням та бажаємо плідної роботи на благо майбутнього України!

oksen

21 березня 2023 року Верховна Рада України призначила Оксена Лісового на посаду міністра освіти і науки України. За відповідне рішення проголосувало 313 народних депутатів України.

Колектив Інституту інноваційної освіти КНУБА щиро вітає новопризначеного міністра та бажає Оксену Васильовичу реалізувати усі свої найсміливіші проєкти і найкращі задуми задля розвитку української освіти і задля майбутнього України.

Підтримуємо курс на прийняття виважених рішень щодо впровадження нових інноваційних підходів, розвитку вітчизняної освіти і науки за прогресивними світовими стандартами, збереження та примноження освітнього потенціалу.

Перемоги Україні! Успішного розвитку і вдалих змін на краще освітянській галузі!

Олексій Петроченко,

директор Інституту інноваційної освіти КНУБА