«Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти» - вчимося і навчаємо

Заступник директора з педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та дистанційного навчання, доктор економічних наук, професор Іннола Новикова взяла участь у онлайн-заході з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти», організованому ГО «Прогресильні», який стартував 15 березня.

Авторитетні спікери (науково-педагогічні працвники ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери – представники роботодавців, рекрутингових агенцій) з 15 березня по 12 квітня 2023 р. читатимуть лекції та ініціюватимуть дискусії, тренінги на такі теми:

• Як спроєктувати якісну освітню програму;
  • Зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація;
  • Синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices;
  • Методи якісного навчання: лайфгаки від Прогресильних;
  • Питання академічної доброчесності та чому це важливо в розрізі розвитку країни?
  • Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності;
  • Інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток;
  • Наука, як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста;
  • Інклюзивна освіта.

Чому це актуально і цікаво для представників Інституту інноваційної освіти? «Тому що наш навчальний заклад відповідає своїй назві не лише за формою, а й за змістом, - наголошує Іннола Новикова. – В умовах військової агресії російської федерації проти України ми маємо тримати усі фронти, серед яких і освітянський, і не лише зберігати позиції щодо якості освітніх послуг, а й піднімати їх на новий рівень, удосконалювати свій професійний рівень і створювати всі умови, аби здобувачі освіти отримували найсучасніші знання, які відповідають найвищим європейським стандартам».

14prooo

13 pr