Вітання з днем народження директору Інституту інноваційної освіти КНУБА Олексію Вячеславовичу Петроченку

03 06 08 03 47

Сьогодні день народження у директора ВСП «Інститут інноваційної освіти КНУБА», кандидата технічних наук Олексія Петроченка.

Нещодавно виповнилося два роки, як Олексій Вячеславович очолив наш навчальний заклад.

Так сталося, що це були роки численних викликів і тривог, які спонукали кожного українця акумулювати усі сили, щоб продовжувати жити, працювати, наближати Перемогу.

За непростих умов епідеміологічної загрози, затим воєнного стану наш Інститут продовжив ефективно працювати – ми знаходили нові форми навчання, впроваджували інноваційні технології, підтримували своїх студентів і одне одного, допомагали ЗСУ. Ми рухалися вперед і підкорювали нові вершини. Ми не зупинилися і не розгубилися. Тому що поруч був керівник – мудрий, енергійний, натхненний, а його приклад професіоналізму, патріотизму, людяності надихав і вселяв віру в те, що все буде добре.

Шановний Олексію Вячеславовичу!

Користуючись приємною нагодою, висловлюємо Вам слова щирої вдячності і  найкращі побажання з нагоди дня народження.

Міцного здоров’я Вам і натхнення на нові здобутки, життєві вершини, любові та гармонії в родині.

Нехай завжди Вас зігрівають люблячі серця рідних і друзів, а підтримка колег спонукає до нових професійних звершень.

І нехай здійсниться наше головне бажання і наша мрія – про мир, про Перемогу.

Міцного здоров’я та Божого благословення!

Колектив Інституту інноваційної освіти КНУБА